Сніговик

Сніговик онлайн українською

Сніговик

Назва: Сніговик / Jack Frost
Рік: 1998
Жанр: Комедія, Драма, Сімейний
Режисер: Трой Міллер
Актори: Майкл Кітон, Келлі Престон
Тривалість: 01:37:00

Короткий опис: Практично все життя Джека Фроста проходить в роз’їздах, далеко від дому. У зв’язку з цим, чоловік рідко бачить свого сина Чарлі. Хлопчик це неабияк засмучує, адже він перестає відчувати тата як близьку людину. Одного трагічного дня Джек гине в аварії. Але доля дарує йому ще один шанс повернутися до земного життя, щоб побачитися з сином. Тільки повернеться Джек до людей у вигляді кумедного сніговика, на якого тут чекає безліч неймовірних пригод, а головне рідний син Чарлі, якому є так багато що сказати. Запрошуємо дивитися Сніговик онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Джеку Фросту ніколи займатися своїми домашніми справами, виконувати свої батьківські обов’язки, відволікатися на щось інше, крім своєї роботи: він музикант, який мандрує країною з одних гастролей на інші. Син Джека його практично не бачить і вже перестав вважати його близькою людиною. Тільки потрапивши в катастрофу, нещасний батько розуміє, як не вистачало його любові і уваги його самотньому хлопчикові. Відродившись безглуздим сніговиком, він поспішає виправити свої минулі помилки.

Фантастичний фільм з елементами драми і комедії дуже хороший для сімейного перегляду завдяки тематиці напруженого сценарію, легкому світлого гумору і захопливій грі акторів. Фільм Сніговик онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Сніговик (1998) онлайн українською


загрузка...