Щоденник принцеси 2: Королівські заручини

Щоденник принцеси 2 онлайн українською

Щоденник принцеси 2: Королівські заручини

Назва: Щоденник принцеси 2: Королівські заручини / The Princess Diaries 2: Royal Engagement
Рік: 2004
Жанр: Комедія, Мелодрама, Сімейний
Режисер: Ґеррі Маршалл
Актори: Енн Гетевей та ін.
Тривалість: 01:53:00

Короткий опис: Стрічка «Щоденники принцеси 2» є продовженням першої картини про пригоди юної принцеси, її перші кроки в якості титулованої особи, вірних і відданих друзів, радощі і печаль, перше розчарування і першу закоханість. У другому фільмі піде розповідь про принцеси, яка подорослішала, і готова зійти на престол як повноправна королева.

Головна героїня романтичної комедії Міа – принцеса придуманої країни Женовії. Незабаром вона повинна стати королевою, проте перед моментом, коли на її голову опуститься корона, їй необхідно подолати цілу купу різних перешкод, в тому числі, розшукати майбутнього законного чоловіка і любов усього життя в одній особі. Запрошуємо дивитися Щоденник принцеси 2 онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Романтична комедія продовжує розповідати про пригоди юної дівчини Мії, яка належить до королівської сім’ї. Пройшли роки, Мія успішно освоїла всі правила і закони, що стосуються королівських осіб, а з жахливого підлітка перетворилася на 21-річну леді. Мії належить стати королевою Женовії, але за правилами королева повинна бути заміжня.

На пошуки нареченого Мії дають рівно місяць і не днем ​​довше. Як же не просто знайти гідного, а головне люблячого чоловіка, з яким захочеться прожити все життя разом. Мія не впадає у відчай і починає діяти. Спроби майбутньої королеви знайти чоловіка супроводжуються курйозними ситуаціями і дуже веселими пригодами. Фільм Щоденник принцеси 2 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Щоденники принцеси 2 (2004) онлайн українською


загрузка...