Щоденники принцеси

Щоденники принцеси онлайн українською

Щоденники принцеси

Назва: Щоденники принцеси / The Princess Diaries
Рік: 2001
Жанр: Комедія, Мелодрама, Сімейний
Режисер: Ґеррі Маршалл
Актори: Енн Гетевей та ін.
Тривалість: 01:55:00

Короткий опис: Фільм «Як стати принцесою» – американська комедійна мелодрма для сімейного перегляду режисера Геррі Маршалла. Кінокартина знята за мотивами популярної книги американської письменниці Меґ Кебот.

Міа Термополіс – п’ятнадцятирічна дівчина, яка живе у звичайній американській родині. Після смерті батька Міа дізнається, що він був принцом невеликої європейської держави і тепер вона стає єдиною спадкоємицею трону. Запрошуємо дивитися Щоденники принцеси онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Багато дівчат мріють стати справжньою принцесою, вийти заміж за принца і жити в шикарних апартаментах, але тільки не п’ятнадцятирічна американська дівчина Міа. Вона живе в Сан-Франциско, живе нудним життям ботанки, з якою в школі особливо ніхто не спілкується, окрім єдиної подруги, такої ж невдахи, Лілі.

Проте після смерті батька життя Мії повністю змінюється. Бабуся юної дівчини є найголовнішою королівською особою, а батько Мії був крон-принцем європейської держави Женовії. Бабуся вирішує виховати у внучці повадки коронованої особи.

Тепер, перед тим, як Мія вийде на люди, вона повинна дізнатися, як стати принцесою. Для цього їй потрібно відмовитися від шкідливих звичок, вивчити етикет, а найголовніше – перетворитися з бридкого каченяти в прекрасного лебедя. Тільки стати принцесою не така вже й легке завдання. Комічні і курйозні ситуації раз у раз відбуваються з, м’яко кажучи, не дуже вихованою американської дівчиною. Фільм Щоденники принцеси онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Щоденники принцеси 1 онлайн українською


загрузка...