Різдвяні хроніки

Фільм Різдвяні хроніки (2018) онлайн дивитися українською

Різдвяні хроніки

Назва: Хроніки Різдва / Різдвяні хроніки / The Christmas Chronicles
Рік: 2018
Жанр: Сімейний, Комедія, Новорічний
Режисер: Клей Кертіс
Актори: Курт Расселл, Кімберлі Вільямс
Тривалість: 01:44:00

Опис: Головні герої фільму «Різдвяні хроніки» Кейт і Тедді Пріс – брат і сестра, які просто обожнюють Різдво і все, що пов’язано з цим святом. З самого народження вони мріють познайомитися з Санта-Клаусом, і їх навіть не хвилюють розмови оточуючих про те, що його насправді не існує.

Напередодні чергового Різдва брат і сестра озброюються відеокамерою і виходять на вулицю вистежувати старого в червоному вбранні. Зовсім випадково їм вдається зустріти Санту, який зробив не найкраще приземлення на своїх чарівних санях. Правда, виявляється він зовсім не тим милим і добрим старим, як усі вважають. Насправді господар Різдва грубий, вічно всім не задоволений і не соромиться лайки.

Тедді і Кейт вирішують скласти Санта-Клаусу компанію в цей світлий зимовий вечір. Вони і не припускали, які пригоди чекають на них попереду. Різдво виявляється під загрозою, адже Санта сам банально не встигне роздати всім дітям подарунки, а значить, віра в нього стане значно слабкішою. Він дуже турбується з цього приводу і не знає, що робити. Кейт і Тедді погоджуються допомогти йому в такій непростій справі, як розвезення подарунків за різними адресами. Для них починаються божевільні, неймовірні і казкові пригоди. Але чи впораються брат і сестра з такою складною місією, від успіху якої залежить існування світлого дитячого свята? Фільм Різдвяні хроніки онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

 

Фільм Різдвяні хроніки (2018) онлайн українською


загрузка...