Різдвяна історія

Різдвяна історія онлайн

Різдвяна історія

Назва: Різдвяна історія / A Christmas Story
Рік: 1983
Жанр: Комедія, Сімейний
Режисер: Боб Кларк
Актори: Пітер Білінґслі, Мелінда Діллон
Тривалість: 01:33:00

Короткий опис: Зворушлива сімейна картина Боба Кларка «Різдвяна історія» – це кілька коротких епізодів з життя звичайної американської сім’ї 40-х років.

Батько постійно бореться з пічкою, дев’ятирічний Ральф втікає від хуліганів, а мама намагається змусити молодшу дитину поїсти. Так чи інакше, сюжет обертається навколо жагучого бажання Ральфа отримати на Різдво пневматичну гвинтівку. Ось тільки дбайливі батьки аж ніяк не в захваті від такої ідеї і вважають, що цією небезпечною іграшкою син може себе покалічити. І тоді Ральф вирішується просити про допомогу всемогутнього і мудрого Санта-Клауса. Запрошуємо дивитися Різдвяна історія онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Ця різдвяна історія трапилася в далекі 40-ві роки минулого століття з простим американським хлопчиком на ім’я Ральф. Напередодні Різдва він мріє лише про один подарунок – іграшкову пневматичну двохсот зарядну гвинтівку. Але батьки турбуються, що така небезпечна іграшка може покалічити дитину, тому відмовляють Ральфу в покупці гвинтівки.

Єдиною надією для хлопчика залишається Санта Клаус, адже він завжди дарує дітям те, про що вони мріють. У той час, як батько розважається з новою лампою у вигляді жіночої ноги, мама намагається нагодувати молодшого брата, Ральф спантеличений зустріччю з Сантою. Але щоб розповісти йому своє заповітне бажання, потрібно вистояти величезну чергу в супермаркеті, адже бажаючих зібралося дуже багато. Фільм Різдвяна історія онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Різдвяна історія (1983) онлайн українською


загрузка...