Реальні дівчата

Реальні дівчата онлайн

Реальні дівчата

Назва: Реальні дівчата / Material Girls
Рік: 2006
Жанр: Комедія, Сімейний, Мелодрама
Режисер: Марта Кулідж
Актори: Гіларі Дафф, Гейлі Дафф
Тривалість: 01:38:00

Короткий опис: Фільм «Реальні дівчата» – історія про те, як молоді спадкоємиці великої косметичної корпорації «Марчетті» Ева і Танзанія зовсім не приділяють увагу бізнесу їхнього батька Віктора Марчетті. Вони більше захоплені шопінгом, побаченнями, вечірками та іншими атрибутами багатої розпещеної молоді. Управління компанією цілком лежить на плечах адміністратора Томмі Катценбаха.

Однак все перевертається з ніг на голову після смерті їхнього батька: скандал, банкрутство, втрата репутації, кредитні картки анулювали, шикарний особняк згорів. Дівчатам тепер доводиться жити разом з їхньою колишньою домробітницею.

Головні героїні вирішують провести власне розслідування, щоб очистити ім’я батька і відродити колишню славу компанії «Марчетті». Запрошуємо дивитися Реальні дівчата онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Рідні сестри Ава і Танзі Марчетті живу зовсім не бідно: їхній батько залишив дочкам величезні статки, що дозволяє їм задовольняти будь-які свої примхи. Юні красуні також стали власницями успішної косметологічної компанії. Сестри купаються в розкоші, відверто зневажаючи менш удачливих в грошовому плані людей.

Проте один невеликий скандал на виробництві – і кар’єра дівчат опиняється практично зруйнованою. Їм загрожує розорення, борги, кредитори. Члени ради директорів наполегливо рекомендують сестрам продати компанію великому виробнику косметичних засобів, однак цей варіант абсолютно не влаштовує самовпевнених дівчат. Вони готові боротися за відновлення чесного імені компанії їхнього батька. Незабаром виявляється, що виробнича накладка – справа рук невідомого шкідника, і ця людина – хтось із близьких людей, яким наївні Ава і Танзі поспішили довіритися. Фільм Реальні дівчата онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Реальні дівчата (2006) онлайн українською


загрузка...