Подарунок на Різдво

Подарунок на Різдво онлайн

Подарунок на Різдво

Назва: Подарунок на Різдво / Jingle All the Way
Рік: 1996
Жанр: Комедія, Сімейний
Режисер: Браян Левант
Актори: Арнольд Шварценеґґер
Тривалість: 01:30:00

Короткий опис: Різдвяна комедія за участю легендарного актора Арнольда Шварценеґґера, зірки культових бойовиків 80-90-их років – «Термінатор», «Хижак», «Останній кіногерой».

Вічно зайнятий глава сімейства пообіцяв на Різдво в подарунок маленькому синові купити іграшку, яку він дуже давно хотів – Турбомена. Однак напередодні святкової метушні батько забуває про свою обіцянку і згадує тільки в останній день, коли в магазинах панує повний аншлаг, а іграшок популярного супергероя залишилося всього кілька штук. Запрошуємо дивитися Подарунок на Різдво онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Головний герой комедійного фільму – успішний чоловік Говард Ленґстон одружений на коханій жінці Ліз, з якою виховує дивовижного сина Джеймі, а також має хорошу роботу. Але просування по кар’єрних сходах займає дуже багато часу і сил, тому вічно зайнятому Говарду катастрофічно не вистачає часу на власну сім’ю. Він регулярно спізнюється на вечері і сімейні заходи, а також пропускає виступи сина, які так важливі малюкові.

Напередодні Різдва, знову не побачивши батька на виступі по карате, Джеймі сильно засмучується. Щоб утішити сина, Говард обіцяє подарувати йому все, чого він забажає. Бажаним подарунком на Різдво є іграшка популярного супергероя Турбомена. Однак, Говард навіть не підозрював про те, як складно йому буде дістати подарунок для сина, адже іграшка користується дуже великою популярністю і практично розкуплена. Фільм Подарунок на Різдво онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Подарунок на Різдво (1996) онлайн українською


загрузка...