Осляча шкура

Фільм Осляча шкура (2012) онлайн дивитись українською

Осляча шкура

Назва: Осляча шкура / Allerleirauh
Рік: 2012
Жанр: Сімейний
Режисер: Кристіан Тід
Актори: Люелін Райхман, Йонас Най
Тривалість: 00:59:00

Опис: Автори фільму «Осляча шкура» пропонують глядачам поринути в захопливу історію про прекрасну принцесу, яка опинилася в непростих умовах. А почалося все з того, що члени королівської сім’ї щасливо жили, не знаючи турбот і клопотів. Але все змінилося в той момент, коли король раптово овдовів.

Переживши втрату, він прийшов до висновку, що йому знову потрібно одружуватися. Намагаючись знайти претендентку, він приходить до розуміння, що жодна з них не відповідає його високим запитам. Крім того, королева при смерті наполягла на тому, щоб він вибрав ту дівчину, яка за красою не поступатиметься їй. Іншою умовою стала наявність золотого волосся. І, як незабаром з’ясовується, у всьому світі всього одна така дівчина – принцеса. Але дочка короля геть відмовляється виходити заміж за свого власного батька, не бажаючи підкорятися його велінням.

Розуміючи, що вона опинилася в непростих умовах, принцеса вирішує піти на хитрість. Вона починає продумувати хитрий план, за яким король, щоб отримати її згоду, повинен виконувати ряд передвесільних зобов’язань. Добре все обміркувавши, головна героїня продумує такі умови, виконати які просто неможливо. Фільм Осляча шкура онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

  
 

Осляча шкура (2012) онлайн українською


загрузка...