К-9: Різдвяні пригоди

К-9: Різдвяні пригоди онлайн

К-9: Різдвяні пригоди

Назва: К-9: Різдвяні пригоди / K-9 Adventures: A Christmas Tale
Рік: 2013
Жанр: Сімейний, Комедія
Режисер: Стівен Шимек
Актори: Люк Перрі, Тейлор Негрон
Тривалість: 01:29:00

Короткий опис: Добру, милу і вражаючу історію розповідає фільм «К-9: Різдвяні пригоди». Колишній поліцейський пес Скут неминуче б помер, якби не прийшла йому на допомогу дівчинка Кессі. Тепер Скут і Кессі – великі друзі, які спільно допомагають дитячому хору зібрати до Різдва пожертвування для малозабезпечених дітей.

Однак, коли Кессі зі своїм новим чотириногим другом одного разу заходять до її батька в офіс, вони зустрічають там тих же шахраїв, які ледь не погубили Скута. Тепер ці бандити мають намір заволодіти всіма зібраними грішми. На головних героїв чекають запаморочливі різдвяні пригоди, у ході яких вони повинні вивести шахраїв на чисту воду і врятувати Різдво. Запрошуємо дивитися К-9: Різдвяні пригоди онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Нова історія про пригоди поліцейської вівчарки. Почалася вона в тихому американському містечку, у якому двоє негідників здійснюють пограбування. Їм майже вдалося втекти з грошима, але в погоню вступив поліцейський Райлі і його чотириногий напарник – вівчарка по кличці Джейк. Злочинцям довелося викинути купюри і втекти без грошей, але перед цим вони змогли скинути пораненого пса в річку.

Течія винесла Джейка далеко від будинку, в інше гірське містечко. Там його знаходить десятирічна Кессі і привозить собаку додому, де разом з сестрою намагаються допомогти йому. Тепер у вівчарки новий будинок і нове ім’я – Скут.

Кессі і Скут стають справжніми друзями. Крім занять з собакою, Кессі намагається знайти друзів у новій школі. Так складаються обставини, що їй довіряють керівництво дитячим хором, який потрібно підготувати до Різдвяних виступів. А ще хлопці з хору вирішують зібрати гроші на подарунки для бідних сімей. Передсвяткова підготовка в самому розпалі, хор заспівав і дає маленький концерт, збираючи зароблені гроші в банк, але розумний Скут, випадково опинившись в банківському холі, впізнає в одному з охоронців того грабіжника, який намагався його вбити. Чи зможе пес захистити свою нову господиню і її друзів? Чи вдасться запобігти новому пограбування і викрити шахраїв? Фільм К-9: Різдвяні пригоди онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

К-9: Різдвяні пригоди (2013) онлайн українською


загрузка...