Ельф

Фільм Ельф онлайн українською

Ельф

Назва: Ельф / Elf
Рік: 2003
Жанр: Сімейний, Комедія
Режисер: Джон Фавро
Актори: Вілл Феррелл, Джеймс Каан, Зоі Дешанель
Тривалість: 01:37:00

Короткий опис: Вілл Феррелл, Джеймс Каан, Зоі Дешанель у фільмі «Ельф». Одного разу в переддень Різдва маленький хлопчик сховався у Санта-Клауса в мішку з подарунками. Так Бадді потрапив на Північний Полюс, де його виростив названий тато-ельф.

Коли наш “ельф” став старшим, стало ясно, що великі габарити здорованя Бадді неабияк контрастують з крихітними ельфами. І тоді головний герой вирішує вирушити туди, де йому саме місце – до великих людей, у місто Нью-Йорк: там Бадді планує знайти свого справжнього батька. У великому місті наївного ельфа-переростка чекає маса пригод, включаючи зустріч з батьком і чарівною дівчиною-ельфом з універмагу, яка допоможе Бадді повернути Різдву його істинний дух. Запрошуємо дивитися Ельф онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Одного разу багато років тому в переддень Різдва малюк в сирітському притулку сховався в мішок з подарунками Санта-Клауса і випадково вирушив з ним на Північний Полюс, де названий тато-ельф став ростити його як ельфа. Однак дуже скоро стало ясно, що Бадді ніколи не зможе стати одним з ельфів, хоча б тому, що досить швидко він переріс всіх своїх однолітків.

Вирішивши знайти свою справжню родину, Бадді вирушає в Нью-Йорк. Але і тут у великому місті, у світі, про існування якого він і не підозрював, Бадді відчуває себе таким же вигнанцем, як і на Північному Полюсі. Виявляється, Нью-Йорк – це не тільки катання на ковзанах і поїдання солодощів. Усе ж таки Бадді вдається розшукати свого справжнього батька. Ним виявляється видавець дитячих книг Волтер, який буквально схиблений на своїй роботі. Волтер не вірить жодному слову Бадді.

Окрім батька, Бадді вдається розшукати нову маму і зведеного десятирічного брата Майкла, який не вірить ні в ельфів, ні в Санту, ні в саме Різдво. Таке враження, що всі взагалі забули про істинну суть Різдва. Бадді з найкращих спонукань вирішує завоювати любов своєї родини, а заодно відвоювати Різдво для Нью-Йорка і всього світу. Як-не-як він же повинен виконати призначення своєї долі. Фільм Ельф онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Ельф (2003) онлайн українською


загрузка...

Юрій Борисов
2017-10-16 18:27:51
Можна дивитися нескінченно...