Діти Шпигунів 2: Острів загублених мрій

Фільм Діти Шпигунів 2 онлайн українською дивитися

Діти Шпигунів 2: Острів загублених мрій

Назва: Діти Шпигунів 2: Острів загублених мрій / Spy Kids 2: Island of Lost Dreams
Рік: 2002
Жанр: Сімейний, Бойовик
Режисер: Роберт Родріґез
Актори: Деріл Сабара, Алекса Веґа, Антоніо Бандерас, Карла Ґуджино, Алан Каммінґ
Тривалість: 01:40:00

Короткий опис: Режисер Роберт Родріґес, він же автор сценарію, продюсер, композитор, оператор, монтажер і навіть дизайнер скористався шансом і в короткі терміни зробив «Діти Шпигунів 2: Острів загублених мрій» – продовження одного зі своїх найуспішніших за касовими зборами фільму. Шпигунсько-пригодницька стрічка насичена безліччю трюків і цікавих епізодів.

Діти супершпигунів подружжя Кортес, які стали професійними агентами ОСС, Джуні і Кармен, відправляються на виконання нового завдання – на пошуки приладу «трансмукера», здатного завдати непоправної шкоди всьому світу. Однак у цьому завданні у них є амбітні конкуренти – діти нового директора ОСС, брат і сестра Гарі і Герті. Запрошуємо дивитися Діти Шпигунів 2 онлайн українською на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Продовження сімейного бойовика розповідає про епічну боротьбу між силами зла і добра. Джуні і Кармен своїм героїзмом довели, що можуть не тільки стати в пригоді своїм батьками, але і виконувати місії самостійно.

Тепер для них має бути складне завдання, яке вони повинні виконати вже самостійно. Юні шпигуни повинні вирушити на острів, де мешкає страшний учений, який створює немислимі істоти. Але сила його виявляється настільки велика, що на допомогу повинні будуть прийти не тільки мама з татом, а й дід з бабою. Фільм Діти Шпигунів 2 онлайн дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Діти Шпигунів 2 (2002) онлайн українською

Player #1


Player #2
загрузка...