Черговий тато 2: Літній табір

Черговий тато: Літній табір онлайн українською

Черговий тато: Літній табір

Назва: Черговий тато: Літній табір / Daddy Day Camp
Рік: 2007
Жанр: Комедія, Сімейний
Режисер: Фред Севідж
Актори: Кьюба Гудінг мол. та ін.
Тривалість: 01:29:00

Короткий опис: Двоє батьків-невдах, Чарлі Хінтон і Філ Раєрсон, змушені покликати на допомогу третього, полковника Бака Хінтона: ситуація в літньому дитячому таборі явно вийшла з-під контролю. Татусі абсолютно не розбираються в тому, як приструнити розбалуваних малюків, відремонтувати старі будинки і взагалі пристосуватися до життя в лісовій глушині. Чи вийде у них впоратися з непростими завданнями і подружитися зі своїми підопічними? Запрошуємо дивитися Черговий тато 2: Літній табір онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Колись Філ і Чарлі мало чим відрізнялися від інших батьків: вони працювали у великій компанії і приносили додому гроші, й гадки не маючи, як доглядати за дітьми, і злегка їх побоюючись. Втім, коли обидва втратили престижну роботу і опинилися вдома, вони несподівано для самих себе виявилися відмінними вихователями. Натхненні своїми успіхами, татусі навіть відкрили власний дитячий сад.

У будь-якій професії потрібно займатися самовдосконаленням, тому в літню пору Чарлі з Філом влаштувалися вожатими в дитячий табір і виявилися в повній… розгубленості. Лісове життя не для них, і доглядати за дітьми, попутно намагаючись не загинути в диких умовах, зовсім не для молодих татусів. Допомогти їм впоратися зі складною ситуацією і не втратити роботу повинен батько Чарлі – полковник Бак Хінтон, який дещо розуміє в виживанні. Проблема в тому, що він давно не спілкувався з сином, і їм доведеться заново шукати спільну мову, попутно наставляючи на шлях істинний дітвору. Фільм Черговий тато 2: Літній табір онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Черговий тато 2 (2007) онлайн українською


загрузка...