Багатенький Річі

Багатенький Річі онлайн

Багатенький Річі

Назва: Багатенький Річі / Richie Rich
Рік: 1994
Жанр: Сімейний, Комедія
Режисер: Дональд Петрі
Актори: Маколей Калкін, Джон Ларрокет
Тривалість: 01:34:00

Короткий опис: Фільм «Багатенький Річі» – захоплива пригодницька комедія, рекомендована для сімейного перегляду.

Маленький Річі Річ – син мультимільярдера. Він безтурботно живе в розкоші, маючи все, що може захотіти дитина – і власні американські гірки і навіть власний роллс-ройс. Але тепличне життя дитини під загрозою. Заздрісний керівник будинку Лоренс Ван Дог задумав прибрати до рук усі статки сімейства. Молодий Річі разом з друзями і псом Доларом розкриє підступний задум лиходія і врятує сімейне багатство. Запрошуємо дивитися Багатенький Річі онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Річі Річ – єдина дитина в дуже багатій родині. Його батьки забезпечили свого сина усім найкращим, але не були здатні купити йому друзів. Проводячи час на власних американських гірках, граючи на самоті у величезному особняку і роз’їжджаючи містом у дорогій машині, хлопчик не рідко відчував себе нещасним.Під час однієї з прогулянок він зустрів однолітків, які грають у бейсбол. Річі вдалося не тільки приєднатися до нових знайомих, а й вразити їх своїми спортивними навичками. Чекаючи приходу хлопців до себе додому в гості, Річі вмовив батьків полетіти в Англію без нього.

Про ці зміни не знав зловмисник, який вирішив убити всю сім’ю одним ударом: він підкинув бомбу в салон літака. Через вибух подружжя не постраждало, але опинилося в рятувальному човні посеред океану. У цей час на плечі Річі ліг обов’язок управління сімейними справами. Він і його друзі намагаються впоратися з ситуацією, вирахувати злочинця і врятувати батьків головного героя. Фільм Багатенький Річі онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Багатенький Річі (1994) онлайн українською


загрузка...