Зоряна Брама: Всесвіт

Серіал Зоряна Брама: Всесвіт онлайн дивитися українською

Зоряна Брама: Всесвіт

Назва: Зоряна Брама: Всесвіт / Stargate Universe
Рік: 2009-2011
Сезон: 1 | 2
Жанр: Фантастика, Пригоди
Режисер: Енді Микита, Вільям Варінґ та ін.
Актори: Роберт Карлайл, Луї Феррейра, Брайан Джей Сміт
Тривалість: ~ 42 хв.

Короткий опис: Фантастичний серіал «Зоряна Брама: Всесвіт» розповідає про те, як на людську секретну базу «Ікар» скоєно напад. Увесь персонал і керівництво евакуюється на міжгалактичний корабель «Доля», колись створений древніми – наймудрішою расою у всесвіті. Але за багато років космічних подорожей транспорт став непридатним – його необхідно відремонтувати, причому в найближчий час.

Телевізійний серіал став третім у світі «Зоряних брам». Запрошуємо дивитися серіал Зоряна Брама: Всесвіт онлайн всі сезони на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Сюжет розповідає про команду вчених, які дивним чином опиняються на таємничому космічному кораблі, де вони дізнаються, що повернутися на Землю неможливо. Дослідникам доведеться пристосуватися до життя на судні, що несе їх по шляху, прокладеному Древніми. Їм відкриються незвідані раніше планети, і, можливо, дуже скоро думка про те, що цей корабель стане їхнім будинком назавжди, не здаватиметься такою жахливою. Серіал Зоряна Брама: Всесвіт онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Зоряна Брама: Всесвіт 1 сезон онлайн українською


 

Зоряна Брама: Всесвіт 2 сезон онлайн українською


загрузка...