Зоряна брама

Фільм Зоряна брама онлайн українською дивитися

Зоряна брама

Назва: Зоряна брама / Stargate: SG1
Рік: 1997-2007
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
Жанр: Фантастика, Пригоди
Режисер: Бред Райт, Джонатан Гласнер
Актори: Річард Дін Андерсон, Майкл Шенкс, Аманда Таппінґ
Тривалість: ~ 44 хв.

Короткий опис: Фантастичний серіал «Зоряна брама» – пряме продовження однойменного повнометражного фільму Роланда Емеріха. Серіал завоював широку популярність у Європі і Австралії, ставши володарем численних номінацій і нагород.

Розташована в надрах Шаенського гірського комплексу Зоряна брама дозволяє миттєво переміщатися між різними світами. Головні герої багатосерійного фільму члени загону SG-1 (Джонатан, Джексон, Саманта, Т’ілк, Геммонд) за допомогою брами проводять дослідження галактики, а також захищають Землю від нападів прибульців – підступних гоаулдів, реплікаторів, Орай. Запрошуємо дивитися серіал Зоряна брама онлайн всі сезони на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Сюжет продовжує історію, розпочату в однойменному фільмі: команда SG-1 займається вивченням Галактики і походу своєї дослідницької діяльності контактує з позаземними цивілізаціями. Основне завдання SG-1 – захистити Землю від ворожих рас гоа’улдів і Орай, і це – найстрашніша війна в Чумацькому Шляху. Команді доведеться зіткнутися як з друзями, які допоможуть боротися з інопланетними загарбниками, так і з недругами, які будуть тільки вставляти палиці в колеса. Хто ж в підсумку вийде переможцем у цій смертельній сутичці?…

Пригодницький фантастичний серіал заслужено визнаний культовим. Ще з перших серій він підкорив багатьох телеглядачів хитромудрим сюжетом і приголомшливими своєю реалістичністю спецефектами. Адже на момент виходу подібні технології для створення візуальних ефектів раніше не часто застосовувалися, а їхня присутність по-справжньому зачарувала глядачів. Серіал Зоряна брама онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Зоряна брама 1 сезон онлайн українською


 

Зоряна брама 2 сезон онлайн українською


 

Зоряна брама 3 сезон онлайн українською


 

Зоряна брама 4 сезон онлайн українською


 

Зоряна брама 5 сезон онлайн українською


 

Зоряна брама 6 сезон онлайн українською


 

Зоряна брама 7 сезон онлайн українською


 

Зоряна брама 8 сезон онлайн українською


 

Зоряна брама 9 сезон онлайн українською


 

Зоряна брама 10 сезон онлайн українською


загрузка...