Життя після життя

Життя після життя онлайн дивитись серіал

Життя після життя

Назва: Життя після життя
Рік: 2016
Сезон: 1
Жанр: Мелодрама
Актори: Алєксандр Робак, Павєл Трубінер, Анатолій Кот
Тривалість: ~ 52 хв.

Короткий опис: Сергій Воробйов і Юрій Мазуров друзі з дитинства. Вони завжди разом і завжди готові постояти один за одного. Але гроші і жадібність можуть зіпсувати навіть найміцнішу дружбу. Сергій і Юра партнери по бізнесу. Юра не витримав це випробування, він убив свого кращого друга заради грошей. Сергій по життю боєць, він щосили намагався вижити, але рани були важкі. Але навіть після смерті він не перестав боротися.

Опинившись на небесах, він просить повернути його на землю. Адже там у нього залишилася вагітна наречена, вона власниця чималого пакета акцій їхнього бізнесу. Саме за неї і дитину боїться Сергій. У небесній канцелярії зглянулися над ним і повернули на Землю. Правда, у тілі якогось Хорькова, самогубці-невдахи. Тепер йому доведеться пережити ще одне життя, коротке, але дуже насичене. Запрошуємо дивитися Життя після життя онлайн, багатосерійний фільм, що транслюється на телеканалі “1+1” на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Дружба, яку вдається зберегти з дитинства, є найміцнішою. Довгі роки люди підтримують один одного, допомагають у важкі хвилини, разом переживають радісні моменти і негаразди. Друзям доводиться стикатися з великою кількістю труднощів, здатних зруйнувати найміцнішу зв’язок. Для одних це «любовний трикутник», інші піддаються «фінансовим спокусам». Затуманений розум не здатний тверезо оцінювати ситуацію, а раніше близькі люди стають ворогами.

Юрій і Сергій дружать з самого дитинства, вони багато пережили, займатися бізнесом разом, успішно просувають його. Однак жадібність Юрія не дозволила жити мирно. Він вбиває Сергія, бажаючи дістати його частку в компанії і стати одноосібним керівником. Вбивця прорахувався, адже без згоди подруги Сергія Світлани зайняти заповітне місце не судилося. Світлана чекає на дитину, тому однією впоратися з ворогом занадто важко. Сергій потрапляє на небо і проситься на небесах, щоб його повернули назад внаслідок серйозних причин. Йому необхідно врятувати вагітну дівчину і відновити справедливість. Повернення можливе, але в іншому тілі. Тепер Сергію доведеться прожити нове життя і постаратися врегулювати справи. Російсько-український серіал Життя після життя онлайн дивитись 2017 всі серії на нашому сайті кіно.

1 2 3
 

Серіал Життя після життя онлайн дивитись (1+1)


загрузка...