Жіночий лікар

Серіал Жіночий лікар 1, 2, 3 сезон онлайн дивитися всі серії

Жіночий лікар

Назва: Жіночий лікар
Рік: 2012-2017
Сезон: 1 | 2 | 3
Жанр: Мелодрама
Актори: Ілля Носков, Олена Яковлєва, Андрій Фінягін
Тривалість: ~ 45 хв.

Короткий опис: Мелодраматичний серіал «Жіночий лікар» розповідає про талановитого лікаря.

Роман Широков – ординатор пологового будинку при обласній клінічній лікарні, якого дуже поважають, адже він пройшов спеціальний курс по репродуктології за кордоном.

Роман не боїться брати на себе відповідальність, тому постійно береться за небезпечні рідкісні випадки, що трапляються у клініці. Але досить часто йому доводиться вступати в конфлікти з начальством, саме через своє завзяття й постійне прийняття різних ризикованих рішень. Запрошуємо дивитися Жіночий лікар 3 сезон онлайн всі серії на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Романа Широкова, як фахівця, дуже цінують. Йому вдається допомагати навіть тим жінкам, яким відмовили інші лікарі. На прийом до головного героя записуються і молоді дівчата, і дорослі жінки. Усіх їх об’єднує одна проблема – вони понад усе на світі хочуть народити дитину. Ось тільки клієнтки лікаря ніяк не можуть самостійно завагітніти. Роман Широков вселяє надію в серця жінок, які мріють про справжнє материнство.

Часом головному герою доводиться займатися складними справами. Час від часу у доктора Широкова трапляються конфліктні ситуації зі своїм начальством. Не завжди його методи лікування влаштовують керівництво. Однак чоловік намагається все-таки діяти так, як вважає за потрібне, не звертаючи уваги на догани і докори. Серіал Жіночий лікар онлайн всі серії дивитись 1, 2, 3 сезон на нашому сайті кіно.

1 2 3
 

Жіночий лікар 3 сезон онлайн дивитися


 

Жіночий лікар 2 сезон онлайн дивитися


 

Жіночий лікар 1 сезон онлайн дивитися


загрузка...