Заточені кепки

Заточені кепки постер

Заточені кепки

Назва: Заточені кепки / Гострі козирки / Peaky Blinders
Рік: 2013-2017
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4
Жанр: Кримінал
Режисер: Колм МакКарті, Отто Баферст
Актори: Кілліан Мерфі, Сем Ніл, Гелен МакКрорі та ін.
Тривалість: ~ 60 хв.

Короткий опис: Британський серіал «Заточені козирки» переносить нас в епоху кримінального світу 20-х років минулого століття. Дія відбувається в Бірмінґемі, де багатодітна сім’я Шелбі стала однією з найавторитетніших, жорстоких і впливових гангстерських банд після Першої Світової війни. Ми побачимо становлення кривавої сімейки, що промишляє грабежами, азартними іграми і розбійними нападами. Фірмовою особливістю банди стали зашиті в козирки леза. Запрошуємо дивитися серіал Заточені кепки онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Великобританія 1919 року – бурхлива суміш з відчаю і гедонізму, коли нація втомилася від війни і пристрасно бажає отримувати задоволення від життя. Країна переповнена солдатами з фронту, новоспечених революціонерів і злочинних банд, які ведуть боротьбу за виживання на тлі індустріальних пейзажів, знемагаючих від економічних проблем.

У Томаса Шелбі свій «сімейний бізнес» – він і його родичі являють собою одну з найнебезпечніших і сильних банд під назвою «Гострі козирки». Герої серіалу промишляють незаконною торгівлею зброєю і грабунком, однак у Томаса високі амбіції, і він дуже хоче піднятися якомога вище. Але планам Томаса готовий перешкодити безжалісний начальник поліції з Белфаста, направлений прем’єр-міністром Вінстоном Черчиллем для наведення порядку. Іншу небезпеку, хоч вони й самі ще не знають, для банди представляє красива жінка на ім’я Грейс Берджесс, яка приховує у своєму минулому небезпечну таємницю. Серіал Заточені кепки онлайн дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі. Очікується продовження проекту, так що незабаром можна буде насолоджуватися, дивлячись нові серії 4 сезон 2017 року цього телесеріалу.

1 2 3
 

Заточені кепки 1 сезон онлайн


 

Заточені кепки 2 сезон онлайн


 

Заточені кепки 3 сезон онлайн


 

Заточені кепки 4 сезон онлайн


загрузка...