Заповіт принцеси

Серіал Заповіт принцеси онлайн дивитися (смотреть) всі серії

Заповіт принцеси

Назва: Заповіт принцеси
Рік: 2017
Сезон: 1
Жанр: Мелодрама
Актори: Олександр Соколовський, Юлія Маргуліс, Владислав Нікітюк
Тривалість: ~ 50 хв.

Короткий опис: Мелодраматичний серіал «Заповіт принцеси» розповідає перенесе глядачів у маленьку затишну державу Сент-Люм’єр. На жаль, на це майже райське для існування місце накинула оком Франція, яка за кредит, взятий у минулому правителем держави хоче підпорядкувати собі цю маленьку країну.

Для вирішення проблеми правитель хоче одружити свого сина з донькою американського олігарха. Син же має свій варіант вирішення проблеми, він хоче знайти скарб, який, на його думку, заховала бабуся, а шлях до дорогих маєтків зашифрований у її портреті. Оскільки його предок була слов’янських кровей, він вирішує найняти приватного детектива Машу, щоб та допомогла розгадати таємницю скарбу.

Хто ще полює на скарб, що чекає на шляху до нього і чи знайдуть вони те, на що сподіваються? Запрошуємо дивитися серіал Заповіт принцеси онлайн всі серії на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Сент-Люм’єр – спокійна і тиха країна, де зазвичай нічого не відбувається глобального і масштабного. Саме тут люди живуть так, як мріють жити всі – без війни, без корупції, по справедливому.

Однак, Франція не бажає миритися з такою суверенною і гордою державою. Король мріє повернути землі Сент-Люм’єр у свої володіння. До того ж давним давно король маленької держави брав у борг гроші французького імператора. Королю Анрі складно повернути весь борг, тому Франція вирішує поглинути маленьку країну, яка так мріє про спокійне життя. Сам же Анрі вважає, що династичний шлюб його сина Фелікса з американкою Алісією, батько якої є багатим бізнесменом, змінить ситуацію. Однак, чоловік не вважає, що з весіллям потрібно поспішати. Він розгадує таємницю старовинної картини, яка залишилася у нього після прапрабабусі. Анрі вірить у те, що картина таїть у собі величезні секрети. Запрошуємо смотреть серіал Заповіт принцеси онлайн всі серії 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 серія (ТРК Україна) на нашому сайті.

1 2 3
 

Кінофільм Заповіт принцеси (2017) онлайн смотреть всі серії (Україна)


загрузка...