Залізний кулак

Серіал Залізний кулак (2017) онлайн дивитися

Залізний кулак

Назва: Залізний кулак / Iron Fist
Рік: 2017
Сезон: 1
Жанр: Фантастика, Бойовик
Режисер: Джон Дал
Актори: Фінн Джонс, Джессіка Генвік
Тривалість: ~ 55 хв.

Короткий опис: Серіал «Залізний кулак» розповідає про спадкоємця великої фінансової імперії Денні Ренда, який після п’ятнадцяти років відсутності, коли весь світ вже вважав його загиблим, повертається до Нью-Йорку.

Усім своїм старим знайомим хлопець несе нісенітницю про гімалайських ченців, які врятували його після авіакатастрофи, у якій загинули батько і мати Денні. Також він розповідає про таємничу силу, якою він може керувати, і про велику мету, якій підпорядковане тепер життя Ренда.

Після кількох днів у психлікарні Денні повертає собі фінансові активи батька і разом з новознайденою подругою Коллін Вінг відкриває фронт боротьби з криміналом і наркоділками, якимось чином пов’язаними з таємничою організацією під назвою «Рука». На жаль, проникнення агентів останньої в сучасному світі виявляється занадто глибоким, щоб знищити заразу одним ударом. Запрошуємо дивитися Залізний кулак онлайн 1 сезон всі серії на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Сім’я Дені Ренда була багата. Вони володіли бізнесом, де також не останню роль грали Мічеми – їхні друзі. Одного разу літак Ренді зазнав аварії, тіла так і не були знайдені. Усі права на компанію перейшли до Гарольда Мічема, чию справа продовжили діти – Ворд і Джой.

Через роки в Нью-Йорку з’являється молодик, більше схожий на гіпі-бродягу, який оголошує себе Дені Рендом. Він не робить публічних заяв, не вимагає грошей. Та й підтвердити його особистість складно: відбитків справжнього Дені в базі ніколи не було, а в живих немає нікого з родичів.

За легендою Гарольд помер від раку, але він живий і ховається через поки нез’ясовані причини. Джой сумнівається на рахунок непроханого гостя, а Ворд відразу сприймає «самозванця» в штики.

Дені володіє силою, спритністю і феноменальними здібностями. Він навчався у кращих майстрів кунг-фу, але в місто прибув не для того, щоб повернути колишнє життя, а щоб знайти відповіді. На жаль, у Ренда більше ворогів, ніж можна було уявити. Серіал Залізний кулак онлайн дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Серіал Залізний кулак (2017) онлайн дивитися (рос)


загрузка...