Заборонене кохання

Заборонене кохання онлайн українською дивитися постер

Заборонене кохання

Назва: Заборонене кохання / Ask-i memnu
Рік: 2008-2010
Сезон: 1
Жанр: Мелодрама, Драма
Актори: Едже Услу, Озджан Деніз, Озлем Джонкер, Мерт Йазиджіолу та ін.
Тривалість: ~ 45 хв.
Мова: Українська

Короткий опис: Після смерті коханої дружини, овдовілий Аднан став вести усамітнене життя зі своїми дітьми в одному з найзнаменитіших особняків міста Стамбула. Разом з ними живуть досвідчена няня і племенник Бехлюль. Життя Аднана йшло тихо й мирно, доки він не зустрів юну Біхтер. Він починає розуміти, що без неї його життя стає безглуздим. Аднан закохується в неї, як закохувався в молоді роки. Запрошуємо дивитися Заборонене кохання українською всі серії онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Як кажуть у житті є не тільки радість, але й горе. Головного героя Аднан заслужено поважають у його рідному місті. Він заможний, однак гроші не змогли врятували його кохану дружину від смерті. Після цього життя Аднана змінюється. Тепер найголовніше в його житті – це діти, Нехель і Буланте. Адан постійно піклується про них, присвячує їм весь свій час. Нелегкий тягар виховання ділить з ним служниця-француженка.

Життя триває, час іде і одного разу Аднан зустрічає чарівну дівчину з прекрасним іменем Бехтер. Її краса розбудила в серці чоловіка забуті почуття. Мама дівчини, Фердевс, теж закохується в Аднана, і жінки, пов’язані кровною спорідненістю, стають суперницями.

Трохи згодом усі карти сплутає племінник Аднана по імені Бехлуль. Як вчинить Бехтер, несподівано для самої себе усвідомивши, що небайдужа до Бехлуля, і почуття з кожним днем ​​тільки міцніють? Серіал Заборонене кохання всі серії українською онлайн в перекладі від телеканалу 1+1 на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Заборонене кохання українською всі серії онлайн (1+1)


загрузка...