Вулиця Різника

Вулиця Різника онлайн дивитися українською

Вулиця Різника

Назва: Вулиця Різника / Ripper Street
Рік: 2012-2016
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4 | 5
Жанр: Детектив
Режисер: Енді Вілсон, Том Шенкленд та ін.
Актори: Метью Макфейден, Джером Флінн, Адам Ротенберґ
Тривалість: ~ 55 хв.

Короткий опис: Детективний серіал «Вулиця Різника» занурює глядача в похмуру атмосферу Лондона 1899 року. Британська столиця вражена вбивствами, які скоїв Джек Різник.

У центрі сюжету – працівники відділення поліції, яке отримало гірку славу через вбивства, скоєні Різником саме у їхньому районі Вайтчепел. Головні герої з усіх намагається підтримувати порядок в окрузі і одночасно займатися розслідуванням злочинів. Запрошуємо дивитися Вулиця Різника онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
1889 рік. Увесь Лондон досі перебуває в жаху після серії жорстоких садистських вбивств, скоєних невловимим серійним вбивцею Джеком Різником. Вулиця Вайтчепел в Іст-Енді тепер відома, як вулиця Різника і має дуже погану славу. Минуло пів року після останнього вбивства, але це не означає, що Джек Різник, який до цих пір розгулює на свободі, не зробить чергове вбивство. Люди все ще бояться виходити вечорами на вулиці, щоб не стати жертвою.

Поки справжній вбивця зробив паузу, його роботу виконують послідовники. Розслідуванням справи займається інспектор поліції Едмунд Рід і його напарник сержант Беннет Дрейк. Для більш ефективного результату інспектор Рід і сержант Дрейк об’єднують свої зусилля з колишній військовим хірургом, капітаном Гомером Джексоном, досвід якого дозволяє дізнатися більше корисної інформації. У темних, брудних провулках Іст-Енду трійця намагається навести порядок. Серіал Вулиця Різника онлайн дивитися українською 1, 2, 3 сезон на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Вулиця Різника 1 сезон онлайн дивитися українською


 

Вулиця Різника 2 сезон онлайн дивитися українською


 

Вулиця Різника 3 сезон онлайн дивитися українською


 

Вулиця Різника 4 сезон онлайн дивитися (рос)


 

Вулиця Різника 5 сезон онлайн дивитися (рос)


загрузка...