Вініл

Вініл онлайн українською дивитися постер

Вініл

Назва: Вініл / Vinyl
Рік: 2016
Сезон: 1
Жанр: Драма
Режисер: Аллен Култер та ін.
Актори: Боббі Каннавале, Олівія Вайлд, Джеймс Джаґґер та ін.
Тривалість: ~ 01:00:00
Мова: Українська

Короткий опис: Події історії, з якою глядачів знайомить серіал «Вініл», розгортаються в середині 1970-х років у Нью-Йорку. Творці проекту запрошують здійснити подорож через життя одного лейблу в музичний світ, де швидкими темпами зростає популярність панку, диско та хіп-хопу.

У центрі подій директор колись дуже успішного музичного лейблу (компанія звукозапису), продюсер Річі Фінестра. Нині справи у його компанії, стосунки в сім’єю геть не ладяться. Герой відчайдушно намагається знайти новий напрям розвитку бізнесу і тим самим врятувати свою компанію і власну сім’ю, не знищивши при цьому всіх навколо. Запрошуємо на перегляд серіалу Вініл онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Дії картини розгортаються у 70-х роках минулого століття. Життя продюсера студії звукозапису «Аmerican Century» Річі Фінестра майже зруйновано. Його студія, у яку чоловік вклав усі свої сили, стрімко котиться в прірву банкрутства. Немає ні гідних виконавців, ні хорошої музики. До цих негараздів на роботі додаються ще й сімейні. Дружина Фінестра, Девон, вимагає від нього розлучення.

Річі через те, які проблеми на нього навалилися, починає вживати наркотики і переживати особистісну кризу. Здається, що всьому прийшов кінець – несподіваний і жорстокий. Одного разу продюсер зустрічає молоду музичну групу, звучання якої відрізняється своєю незвичайністю. Саме цим рок-музикантам вдалося повернути Фінестра до життя. Серіал Вініл онлайн українською можна подивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Вініл 1 сезон онлайн українською


загрузка...