Вікінги

Вікінги постер

Вікінги

Назва: Вікінги / Vikings
Рік: 2013-2017
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4 | 5
Жанр: Бойовик, Історичний
Режисер: Майкл Хйорст
Актори: Тревіс Фіммел, Клайв Стенд, Гебріел Бірн, Кетрін Віннік та ін.
Тривалість: ~ 00:45:00
Мова: Українська (1, 2, 3 с.) + Російська (4, 5 с.)

Короткий опис: Серіал «Вікінги» розповідає про життя Раґнара Лодброка, найбільшого героя свого часу. Безстрашний воїн Раґнар крок за кроком йде до того, щоб стати королем вікінгів. Мужній герой серіалу втілює в собі все краще від норвезьких богів. Переказ свідчить, що він є прямим нащадком Одіна, легендарного верховного скандинавського бога війни і воїнів. Запрошуємо дивитися серіал Вікінги онлайн 1, 2, 3, 4, 5 сезон всі серії на нашому сайті КіноНаХаті.

Дивитися також: Гра престолів 7 сезон тут онлайн українською

Повний опис
Вікінги ніколи не боялися тривалих подорожей, суворих битв і незвіданих земель, проте навіть серед них молодий Раґнар Лодброк виокремлювався своєю жагою до перемог. Раґнар завжди мріяв побувати в далеких заморських країнах, і його починання підтримував друг – майстер Флокі, разом з яким вони побудували новий швидкий корабель. Першою авантюрою, на яку друзі разом з нечисленними прихильниками зважилися наперекір волі недалекоглядного ярла, став вдалий похід до Англії.

З тієї пори багато чого сталося: Раґнар сам став ярлом і зібрав під своїм прапорам цілу армію. Однак влада принесла з собою проблеми, яких Раґнар раніше не знав. По-перше, тепер йому доводиться брати участь в чужих чварах і добиватися перемир’я між ворогуючими сторонами. Крім того, кожен прагне породичатися з Раґнаром: після того, як принцеса Еслоґ спокусила його і сказала про свою вагітність, ярлу довелося взяти її другою дружиною, що поставило під загрозу шлюб з Лаґертою і відносини з сином. Серіал Вікінги онлайн українською дивитися 1, 2, 3, 4, 5 сезон 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 та нові серії 2017 року онлайн.

1 2 3
 

Вікінги 1 сезон онлайн українською


 

Вікінги 2 сезон онлайн українською


 

Вікінги 3 сезон онлайн українською


 

Вікінги 4 сезон онлайн (рос)


 

Вікінги 5 сезон онлайн (рос)


загрузка...