Вічність

Серіал Вічність онлайн українською дивитися

Вічність

Назва: Вічність / Forever
Рік: 2014-2015
Сезон: 1
Жанр: Детектив, Драма
Режисер: Мет Міллер та ін.
Актори: Йоан Ґріффіт, Алана Де Ла Гарза
Тривалість: ~ 43 хв.

Опис: Серіал «Вічність» – розповідь про незвичайне життя Генрі Морґана, який наполегливо шукає смерті. Більше двохсот років тому, будучи лікарем на кораблі, що перевозив рабів, герой заступився за одного з них, за що отримав постріл в груди і опинився за бортом. І це була його перша смерть. З тих пір він помирав безліч разів, але кожен раз воскресав у водоймі неподалік.

Свою унікальну особливість у вигляді безсмертя Генрі не вважає даром, а скоріше відносить до розряду прокльонів. За довге життя він багато чому навчився, об’їздив весь світ, але також пережив біль втрати: на відміну від Морґана, його близьких час не щадив.

На даному етапі свого існування Генрі осів в Нью-Йорку в компанії Еба – єдина людина, яка знає його таємницю. Він впритул зайнявся вивченням смерті, як явища, щоб зрозуміти її природу і самого себе. Він став працювати судмедекспертом, щоб мати доступ до матеріалів для дослідження. Але його прихованому, відстороненому життю приходить кінець, коли хтось дізнається секрет Генрі і зізнається, що страждає тим же самим «недугом». Серіал Вічність 1 сезон українською онлайн дивитися на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Серіал Вічність 1 сезон онлайн українською


загрузка...