Величне століття. Роксолана

Величне століття. Роксолана постер

Величне століття. Роксолана

Назва: Величне століття. Роксолана / Muhtesem Yuzyil
Рік: 2011-2014
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4
Жанр: Мелодрама, Історичний
У ролях: Небахат Чехре, Окан Ялабик, Сельма Ергеч, Халіт Ергенч, Філіз Ахмет та ін.
Тривалість: ~ 01:40:00
Завантажити: 1 сезон .avi (24.19 GB, torrent, Ukr) | 2 сезон .avi (41.41 GB, torrent, Ukr)

Короткий опис: Сюжет серіалу переносить глядачів в Османську імперію. У часи, коли султаном імперії був Сулейман Пишний. У нього був гарем наложниць. У цьому гаремі були зібрані найкрасивіші жінки з усього світу.

Одного разу після набігу на українські землі в цей гарем потрапила красива українська дівчина на ім’я Анастасія. Потрапивши в гарем, вона не змогла змиритися з долею простої наложниці. Вона вирішила, якщо вже бути рабинею, то лише високопоставленою і коханою. Шляхом хитрощів, інтриг і свого інтелекту Роксолана стала улюбленою дружиною султана, а її діти стали претендувати на трон. Коли Роксолана прийняла іслам, її стали звати Хюррем.

Поступово Роксолана забула свою батьківщини і рідних і стала володаркою серця султана. У “Величному столітті” яскраво показано як інтригами і найскладнішими комбінаціями Хюррем домагалася свого. Вона фактично керувала Туреччиною. Дивитися за життям Роксолани в турецькому гаремі – одне задоволення. Тому телесеріал набрав таку популярність у всьому світі. Запрошуємо на перегляд серіалу Величне століття. Роксолана онлайн на нашому інтернет-кінотеатрі. Всі серії, сезони безкоштовно дивитися тут і зараз.

Повний опис: Головна героїня турецького історичного серіалу відома нам під ім’ям Роксолана. Однак у володарки султанського серця було багато імен – Олександра, Настя, Хюррем, Хасекі Султан. Вона стала єдиною жінкою в гаремі, яка була законною дружиною повелителя турків, залишаючись при цьому його улюбленої фавориткою. Але пам’ятають Роксолану не тільки завдяки цьому.

Дочка священика з Рогатина, викрадена татарами і подарована молодому Сулейману Пишному, ніколи не відрізнялася покірною вдачею і не знала слів «заборонено» та «неможливо». Усуваючи суперниць і вміло обходячи закони гарему, дівчина із українських земель зі звичайної рабині перетворилась на улюблену наложницю повелителя і мати п’ятьох ших-заде. Але цього рудоволосій красуні Хюррем здалося мало: вона хотіла повелівати гаремом, бути єдиною любов’ю Сулеймана, а головне – перестати називатися рабинею. У Хасекі Султан було багато ворогів, які мріють побачити, як султанша буде благати про пощаду, але Роксолана не залишила їм шансів. Проти неї весь гарем, Валіде-Султан і великий візир? Що ж, тим вишуканіше буде придумана нею помста. Запрошуємо дивитися серіал Величне століття. Роксолана онлайн українською на нашому сайті кіно.

1 2 3
 

Величне століття. Роксолана 1 сезон онлайн українською


Скачати серіал Величне століття. Роксолана 1 сезон онлайн українською: .avi (24.19 GB, torrent, Ukr)
 

Величне століття. Роксолана 2 сезон онлайн українською


Скачати серіал Величне століття. Роксолана 2 сезон онлайн українською: .avi (41.41 GB, torrent, Ukr)
 

Величне століття. Роксолана 3 сезон онлайн українською

 

Величне століття. Роксолана 4 сезон онлайн українською


загрузка...