Величне століття. Роксолана 3 сезон

Величне століття. Роксолана 3 сезон постер

Величне століття. Роксолана 3 сезон

Назва: Величне століття. Роксолана / Muhtesem Yuzyil
Рік: 2012-2013
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4
Жанр: Серіал, Мелодрама, Історичний
Актори: Небахат Чехре, Окан Ялабик, Сельма Ергеч, Халіт Ергенч, Філіз Ахмет та ін.
Тривалість: ~ 01:30:00

Короткий опис: Турецький історичний серіал продовжує радувати своїх шанувальників. Після успіху першого і другого сезону, на піку популярності і любові глядачів, на екрани вийшов третій сезон «Величного століття». Щоб зрозуміти, чому через два сезони серіал залишається найбільш рейтинговим і популярним в багатьох країнах, потрібно просто подивитися кілька епізодів третього сезону онлайн.

Хюррем домоглася свого – вона законна дружина правителя Османської імперії Сулеймана Пишного. Палацові інтриганти і змовники проявляють себе сповна. У Сулеймана з’являється нова улюблениця, з якою Хюррем доводиться битися за любов султана. Хюррем як ніколи близька до поразки. Після деяких подій вона, побоюючись за життя дітей, ховає їх.
У третьому сезоні щирість почуттів Сулеймана і Хюррем піддається найсерйознішим випробуванням. Запрошуємо на перегляд серіалу Величне століття. Роксолана 3 сезон онлайн на нашому інтернет-кінотеатрі. Усі серії, сезони безкоштовно дивитися тут і зараз.

Повний опис
Хюррем домоглася права на управління гаремом, зжила з палацу свого ворога Махідевран, і здавалося б все повинно налагодиться, але не сталося, як гадалося. З’являється нова загроза, з якою доведеться боротися. Ібрагім Паша тікає з палацу, коли дізнається, що Хатідже йому не пробачить жахливий вчинок. Яка доля чекає Хюррем і Ібрагіма, і що зробить уже дорослий Мустафа. Чи зможе Роксолана позбутися всіх своїх ворогів, у тому числі і великого Паші Османської імперії. Про це та багато іншого можна дізнатися, якщо подивитися новий третій сезон знаменитого турецького серіалу, який влаштував переворот у всьому світі. Запрошуємо дивитися серіал Величне століття. Роксолана 3 сезон онлайн українською на нашому сайті кіно.

1 2 3
 

Величне століття. Роксолана 3 сезон українською


загрузка...