Величне століття. Роксолана 1 сезон

Величне століття. Роксолана 1 сезон постер

Величне століття. Роксолана 1 сезон

Назва: Величне століття. Роксолана / Muhtesem Yuzyil
Рік: 2011
Сезони: 1, 2, 3, 4
Жанр: Серіал, Мелодрама, Історичний
У ролях: Небахат Чехре, Окан Ялабик, Сельма Ергеч, Халіт Ергенч, Філіз Ахмет та ін.
Тривалість: ~ 01:30:00
Завантажити 1 сезон: .avi (24.19 GB, torrent, Ukr)

Короткий опис: Телесеріал розповідає історію султана Сулеймана Пишного, про його любов до української жінки Роксолани. За правилами ісламської віри у султана могло бути чотири дружини, а наложниць стільки, скільки зможе утримувати. Роксолана була ще дівчинкою, коли її взяли в полон і переправили в Стамбул, після чого Ібрагім-паша припідніс її як подарунок султанові. Запрошуємо на перегляд серіалу Величне століття. Роксолана 1 сезон онлайн на нашому інтернет-кінотеатрі. Усі серії, сезони безкоштовно дивитися тут і зараз.

Дивитися також: Величне століття. Роксолана онлайн українською ТУТ

Повний опис
Повний опис: У XVI столітті Османською імперією правив Сулейман I, 10-й султан, який увійшов в історію як законодавець і найбільший правитель з усіх, кого знала імперія. У період його правління імперія розширила свої кордони і пережила справжній розквіт.

Сулейман I зійшов на престол у 1520 році, і з цього моменту починаються події серіалу. Незадовго до коронації Сулеймана кримські татари беруть у полон Олександру – дівчину зі Львівщини, убивши на її очах сім’ю. Згодом Олександра потрапляє в гарем Сулеймана I і починає домагатися уваги султана. Тим часом Махідевран, дружина султана, впадає в немилість, і він викликає до себе українську служницю – Олександру, що отримала ім’я Хюррем, і згодом прославилася в Європі як Роксолана. Крім того, на початку правління султан успішно проводить внутрішню і зовнішню політику: придушує повстання на Сході і вирішує провчити непокірну Угорщину, правитель якої відмовляється платити данину. Сулейман I починає готувати похід в Європу. Запрошуємо дивитися серіал Величне століття. Роксолана 1 сезон онлайн українською та скачать торрент 1 сезон повністю на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Величне століття. Роксолана 1 сезон українською

Скачати серіал Величне століття. Роксолана 1 сезон українською: .avi (24.19 GB, torrent, Ukr)


загрузка...