Уламки щастя

Уламки щастя онлайн українською

Уламки щастя

Назва: Уламки щастя / Paramparça
Рік: 2014-2016
Сезон: 1
Жанр: Мелодрама, Драма
Актори: Нургюль Ешільчай, Еркан Петеккая, Джемал Хюнал та ін.
Тривалість: ~ 45 хв.
Мова: Українська

Короткий опис: Новий турецький серіал Уламки щастя розповідає про нещасливе кохання. Історія цього кохання розпочалася ще п’ятнадцять років тому і триває донині.

У центрі сюжету – дві сім’ї, що знаходяться на різних соціальних щаблях. Так вийшло, що дві вагітні жінки з цих сімей, Гюльсерен і Діляра, народжували в одному пологовому будинку. До цього вони ніколи не були знайомі і зовні абсолютно не схожі одна на одну. Однак було те, що об’єднувало жінок – обидві носили однакове прізвище. Саме прізвище стала причиною фатальної помилки.

Діляра і Гюльсерен майже одночасно народили дівчаток. Через однаковою прізвища персонал лікарні переплутав новонароджених. Вийшло, що молоді мами, самі того не знаючи, помінялися дітьми. Після виписки з пологового будинку життя дівчат склалися абсолютно по-різному. Запрошуємо дивитися серіал Уламки щастя онлайн українською безкоштовно в перекладі від телеканалу “1+1” на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
За п’ятнадцять років багато що змінилося. Від Гюльсерен пішов чоловік, залишивши її одну з донькою Хазал. Щоб хоч якось прогодувати свою маленьку сім’ю, жінка змушена важко працювати. П’ятнадцятирічна Хазал виросла дуже примхливою дівчиною. Вона не цінує зусиль матері і вважає, що та недостатньо старається для своєї єдиної доньки. Хазал марить про багате і розкішне життя, у той час, як Гюльсерен пропадає на кількох роботах.

У Діляри ж все склалося зовсім по-іншому. Вона щасливо живе зі своїм чоловіком Джихані. У Джихана є свій успішний бізнес, тому проблем з грошима в цій родині немає. Однак є зовсім інша біда – чоловік і жінка вже давно не кохають один одного.

В один момент відбувається подія, яка назавжди змінює життя обох сімей. Стає відомим, що в пологовому будинку сталася помилка і дітей Гюльсерен і Діляри переплутали. З розкриттям таємниці про підміну сталася зустріч Гюльсерен і Джихана, які відразу ж закохалися одне в одного. Дівчата теж дізналися, що п’ятнадцять років росли в чужих сім’ях. Як вчинять головні герої серіалу, чи вистачить у них сил боротися за своє щастя? Запрошуємо смотреть турецкий сериал Уламки щастя онлайн всі серії на нашому сайті кіно.

1 2 3
 

Уламки щастя онлайн українською (1+1)


загрузка...