Теорія Брехні

Теорія Брехні онлайн українською

Теорія Брехні

Назва: Теорія Брехні / Lie To Me
Рік: 2009-2011
Сезон: 1 | 2 | 3
Жанр: Детектив, Драма
Режисер: Джон Берінґ та ін.
Актори: Тім Рот, Келлі Вільямс
Тривалість: ~ 00:45:00
Мова: Українська

Короткий опис: Доктор Лайтман впевнений, що всі навколо брехуни. Він майстерно виводить обманщика на чисту воду, поспілкувавшись з ним усього кілька хвилин. Будь-який неоковирний погляд або жест свідчать про брехню. Лайтман упевнений, що звичайна людина бреше тричі протягом десяти хвилин. А ось завдання доктора і його колег зловити той момент, коли замість правди звучить брехня.

За допомогою свого вчення і таланту Лайтман і його підопічні працюють на благо народу: рятують невинних від тюремного ув’язнення і знаходять справжніх винуватців. Допомоги доктора просять усі: від простих робітників до високих чинів. Але чи щасливий той, хто не вірить нікому? Запрошуємо дивитися Теорія Брехні онлайн 1+1 на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Великий фахівець читати обличчя людей як відкриту книгу, доктор Кел Лайтман упевнений, що люди завжди брешуть, потрібно лише вміти розпізнати відтінок брехні і зрозуміти, чому брешуть і що вони приховують. Володіючи неабиякими здібностями, Кел розвинув їх, пройшовши спеціальне навчання. Зробивши успішну кар’єру на своєму вмінні розпізнавати мікро-міміку, Лайтман зібрав біля себе таких же талановитих людей, і тепер його команда співпрацює з поліцією і ФБР, допомагаючи тим розкривати злочини.

Його команда – живі детектори брехні, від них не вислизає жоден жест, жодне мімічний вираз обличчя. Джуліан Фостер, подруга Кела і доктор психології, завжди бачить загальну картину, чим вигідно відрізняється від Лайтмана, який зосереджений на деталях. Ще один фахівець команди – Ілай Локер – людина, яка намагається завжди говорити правду, оскільки терпіти не може брехні. Він працює провідним фахівцем, але за провину виявляється розжалуваним в інтерни. Новачок команди – геніальний самородок Ріа Торренс, здатна розпізнати брехню навіть без теоретичної підготовки. Серіал Теорія Брехні онлайн українською 1, 2, 3 сезон дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Теорія Брехні 1 сезон онлайн


 

Теорія Брехні 2 сезон онлайн


 

Теорія Брехні 3 сезон онлайн


загрузка...