Танька і Володька

Танька і Володька онлайн дивитися

Танька і Володька

Назва: Танька і Володька
Сезон: 1
Рік: 2016
Жанр: Комедія
Тривалість: ~ 25 хв.

Короткий опис: У центрі подій комедійного серіалу «Танька і Володька» молода пара в провінційній українському селі – Танька і Володька. Таня – молода, симпатична красуня з Тернополя, вимоглива, розумна, мріє жити життя не Попелюшки, а принцеси.

Кожен раз дівчина задає собі питання – за що вона любить свого чоловіка Володьку? Разом вони намагаються будувати стосунки. Щодня у них з’являються претензії один до одного і вони сваряться. Володька тим часом намагається робити все можливе, щоб не втрачати статус першого хлопця на селі. Запрошуємо дивитися телесеріал Танька і Володька 2016 онлайн всі нові серії на сайті КіноНаХаті.

Повний опис

Таня – красуня з Тернополя, яка все життя мріяла про принца на білому коні, а в підсумку зустріла Володьку, який, до слова, має того самого коня. Живуть вони душа в душу і, не дивлячись на своє сімейне життя, не перестають один одного дивувати і радувати.Таня завжди мала великі амбіціями і складний характер. Вона вимоглива і мріє жити як принцеса. Володя постійно намагається догодити своїй обраниці і намагається перетворити її життя у справжню казку. Однак, незважаючи на уважне ставлення один до одного, їхнє життя повне різних кумедних і безглуздих негараздів, з яких вони також з гумором знаходять вихід.

Володька намагається вести себе, як перший хлопець на селі, щоб відповідати статусу своєї Тані. У свою чергу дружина на повну налагоджує їхнє сімейне гніздечко. У всій низці кумедних випадків вони не забувають про найголовніше – про своє кохання. Усі + нові серії 2016 року серіалу Танька і Володька онлайн на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Танька і Володька онлайн


загрузка...