Таємниці Смолвіля

Таємниці Смолвіля онлайн

Таємниці Смолвіля

Назва: Таємниці Смолвіля / Smallville
Рік: 2001–2011
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
Жанр: Фантастика, Мелодрама
Режисер: Джеймс Маршал та ін.
Актори: Том Веллінг, Крістін Кройк, Майкл Розенбаум та ін.
Тривалість: ~ 42 хв.
Мова: Українська

Короткий опис: Фантастичний телесеріал вийшов на телеекрани у 2001 році. Складається з 10 сезонів, 217 епізодів.

Давним-давно в маленькому містечку Смолвіль несподівано пішов метеоритний дощ. Величезні камені падали з неба, руйнуючи будівлі та забираючи людські життя. І ось під час такого дощу на Землю був послане незвичайне немовля, яке володіє надлюдськими здібностями – Кларк Кент. Запрошуємо на перегляд серіалу Таємниці Смолвіля онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Фантастичний серіал розповідає про життя молодого хлопця Кларка Кента, який з народження має надприродні здібності, які змушують його замислюватися над своїм походженням. У кінці 80-х років на містечко Смолвіль обрушується метеоритний дощ. Він приносить великі руйнування, а також маленьку дитину, яку усиновляє бездітна подружня пара Джонатан і Марта Кенти. Через роки малюк Кларк виріс, тепер він учень старшої школи, правда, він сильно відрізняється від своїх однолітків силою, швидкістю та фізичною невразливістю.

Коли автомобіль Лекса Лютора збиває Кларка, той не отримує ніяких травм, більше того – на його тілі немає жодного синця або подряпини. До того ж він може довгий час перебувати під водою без кисню, завдяки чому він рятує Лекса з автомобіля, що впав з моста в річку. Такі незвичайні особливості організму Кларка змушують його задуматися про своє походження. Хлопець починає шукати правду і незабаром дізнається щось неймовірне. Серіал Таємниці Смолвіля онлайн українською дивитися всі сезони та серії на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Таємниці Смолвіля 1 сезон онлайн


 

Таємниці Смолвіля 2 сезон онлайн


 

Таємниці Смолвіля 3 сезон онлайн


 

Таємниці Смолвіля 4 сезон онлайн


 

Таємниці Смолвіля 5 сезон онлайн


 

Таємниці Смолвіля 6 сезон онлайн


 

Таємниці Смолвіля 7 сезон онлайн


 

Таємниці Смолвіля 8 сезон онлайн


 

Таємниці Смолвіля 9 сезон онлайн


 

Таємниці Смолвіля 10 сезон онлайн


загрузка...