Табу

Табу онлайн дивитись

Табу

Назва: Табу / Taboo
Рік: 2017
Сезон: 1
Жанр: Драма
Режисер: Анґерс Енергстейм, Крістоффер Нюхольм
Актори: Том Гарді, Лео Білл
Тривалість: ~ 60 хв.

Короткий опис: У серіалі «Табу» Том Гарді грає роль Джеймса Кезіа Делані – мандрівника-афериста, який у 1813 році після десятирічного перебування в Африці повернувся в Лондон з чотирнадцятьма вкраденими діамантами, щоб помститися за вбивство свого батька. Делані відмовляється продавати сімейний бізнес Ост-Індської компанії і замість цього намагається створити власну торгову імперію. Це рішення втягує його в самий центр війни 1812 року між Великобританією і США.

Схоже, телесеріал має всі шанси стати цікавою драмою, враховуючи, що творцями є Том Гарді і Стівен Найт, які раніше вже зустрічалися в проекті «Гострі козирки». Запрошуємо дивитися Табу онлайн 1 сезон на нашому сайті.

Повний опис
Дія розгортається в 1814 році. У ці роки відбувається активне освоєння природних багатств Африки і Азії. Колоніальні держави, створивши там свої представництва, усіма чесними й нечесними шляхами намагаються викачати якомога більше ресурсів, купуючи їх за таку низьку ціну, що краще це назвати крадіжкою. Також вони не скупляться діяти наймерзотнішими методами, наприклад, вбивають і залякують конкурентів.

Одного дня в Лондон повертається Джеймс Ділейні. Чоловік зник без сліду 10 років тому, а тепер з собою він привозить чотирнадцять контрабандних алмазів. Ця здобич частина його плану – помститися за смерть батька від могутньої Ост-Індійської компанії. Вони вкрали його сімейний бізнес, і тепер головний герой хоче відновити колишню славу своєї сім’ї, щоб потім нанести вирішальний удар. У цьому йому допоможуть не тільки привезені скарби, а й навички виживання, набуті в непрохідних джунглях. Це протистояння розгорається на тлі війни Великобританії та США. Серіал Табу онлайн українською дивитися всі серії та сезони на нашому інтернет-кінотеатрі. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 серія 1 сезон на нашому сайті.

1 2 3
 

Табу (2017) 1 сезон онлайн


загрузка...