Сила. Повернення додому

Сила. Повернення додому постер

Сила. Повернення додому

Назва: Сила. Повернення додому / Adini Feriha koydum
Рік: 2006-2008
Сезон: 1
Жанр: Мелодрама, Драма
Актори: Джансу Дере, Мехмет Акіф Алакурт, Мендерес Саманджилар та ін.
Тривалість: ~ 46 хв.
Мова: Українська

Короткий опис: Героїня серіалу Сила народилася в місті Мардін, в небагатій турецькій родині. Через складне фінансове становища сім’я приймає рішення віддати трирічну дівчинку на виховання в заможну родину в Стамбулі. Пройшли роки, дівчина підросла, отримала чудову освіту, і стала улюбленицею своїх прийомних батьків.

У цей же час, рідний, старший брат Сили закохується в дочку багатія і краде її. Наслідки його вчинку виявляються доленосними для головної героїні, оскільки, згідно з віковими традиціям, син постраждалої сторони повинен тепер одружився на Силі. Її обманом привозять назад в Мардін і збираються видати заміж за незнайому їй людину. Героїні, загнаній в глухий кут своїми ж братом і батьком, доводиться підкоритися цій божевільній традиції. Проте, з часом це весілля стане початком великої і красивої любові. Запрошуємо дивитися серіал Сила: Повернення додому українською (1+1) онлайн дивитися на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Турецький серіал, у якому йде розповідь про нелегку долю однієї гарної дівчини. Сама вона родом з бідної сім’ї, тому батьки віддали її у віці 3-х років на виховання багатіям зі Стамбула. Дівчинка росла в оточенні, де ніхто їй ні в чому не відмовляв. Вона просто купалася в розкоші. Прийомна сім’я полюбила Силу, як рідну. Вона отримала престижну освіту.

Але не все так гладко. Сила за стародавніми традиціями повинна вийти заміж за одного з синів дуже багатої людини. Звичайно ж, дівчина не хоче цього, і всіма силами намагається не допустити. Вона не хоче все життя жити пліч-о-пліч з нелюбом. Але головна героїня не могла і подумати, що з часом вона щиро покохає свого чоловіка – і це змінить усе її життя. Серіал знято в кращих турецьких традиціях – цікаво, захопливо, інтригуююче, романтично. Тому не дивно, що мільйони глядачів по всьому світу стали прихильниками цього телевізійного проекту. Серіал Сила Повернення додому українською всі серії онлайн дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Сила: Повернення додому українською всі серії (1+1) онлайн дивитися


загрузка...