Сила кохання Феріхи

Сила кохання Феріхи постер

Сила кохання Феріхи

Назва: Сила кохання Феріхи / Adini Feriha koydum
Рік: 2011-2012
Сезон: 1
Жанр: Мелодрама
Актори: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахід Гердюм та ін.
Тривалість: ~ 110 хв.
Мова: Українська

Короткий опис: Представляємо вашій увазі чудовий мелодраматичний серіал турецького виробництва. Головна героїня народилася в бідній родині, що заробляє собі на хліб обслуговуванням багатих будинків. У старших класах Феріха вже допомагала своїм близьким з обслуговуванням багатіїв. І ось вдосталь надивившись, як живуть люди в найпрестижнішому районі Стамбула, вона вирішує, що одного разу буде жити так само. Запрошуємо дивитися Сила кохання Феріхи всі серії онлайн українською безкоштовно в перекладі від телеканалу “1+1” на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Феріха народилася і виросла в скромній родині. З дитинства дівчинка бачила, як батьки гнули спину на багатіїв, прислужуючи мешканцям самого розкішного району столиці. Центр міста, шикарні апартаменти, доглянуті люди, безтурботне життя. Наївній дівчинці все це здавалося прекрасною казкою. Вона була зачарована цим блиском і запевнила себе в тому, що це і є щастя. Стати частиною цього елітного суспільства – таку обіцянку дала собі Феріха. Героїня присягнулася в майбутньому стати впливовою та заможною, зробити все, щоб її батьки в старості ні в чому не бідували. Адже вона добре пам’ятає, як це – жити в злиднях. Чи можливо це з таким походженням?

На допомогу приходить брехня, якої з кожним днем ​​стає все більше. Дівчина дорослішає, вступає до університету і починає втілювати в життя свої наполеонівські плани. Однак з кожним днем ​​Феріха розуміє, що реалізувати задумане буде не так просто. Надії поступово тануть, з’являється тихий відчай. Студентка ретельно приховує своє минуле, вважаючи його ганебним, і видає себе за спадкоємицю величезного стану. Мереживо брехні поступово настільки затягує героїню, що вона сама починає майже вірити в придуману історію. Зустріч з привабливим молодим чоловіком вносить сум’яття в душу і життя дівчини. Серіал Сила кохання Феріхи всі серії українською (1+1) онлайн дивитися на нашому сайті кіно.

1 2 3
 

Сила кохання Феріхи онлайн українською


загрузка...