Сувенір з Одеси

Серіал Сувенір з Одеси онлайн дивитися

Сувенір з Одеси

Назва: Сувенір з Одеси
Рік: 2018
Сезон: 1
Жанр: Мелодрама
Актори: Ольга Виннченко, Олександр Соколовський, Станіслав Боклан, Дмитро Суржиков
Тривалість: ~ 45 хв.

Опис: Український серіал «Сувенір з Одеси» – історичний мелодраматичний 12-серійний фільм. Перед глядачами постане Одеса початку 20-го століття з її колоритом та історичними персонами – Мішою Япончиком та отаманом Котовським.

Головні події розгортаються на початку двадцятого століття на території Одеси, йде 1917 рік, величезна країна палає пожежею Революції. Зовсім не ясно, що буде далі і, хто буде правити державою. Централізована влада ослаблена, точніше практично повністю відсутня. Одеса, яка завжди була насичена криміналом, у цей складний кризовий час зовсім занурилася у злочинний морок.

Бандитизм поширюється по всіх районах міста. Єлизавета і Матвій знайомляться на вулицях Одеси. Кожен з них має складне минуле і туманне майбутнє. Навколо – цілковита анархія, немає постійної роботи і впевненості в завтрашньому дні. Матвій приховує від дівчини, у яку він дійсно закохався, той факт, що він є одним із членів злочинного угруповання.

Він боїться цією правдою зруйнувати ту крихку довіру, яке склалося між ними. Однак охоплений пристрастю головний герой не помічає, що дівчина часто поводиться досить дивно. Єлизаветі є що приховувати від свого коханого. Хтось із них першим повинен розповісти непросту правду, але як це зробити в такій складній ситуації? Український серіал Сувенір з Одеси онлайн всі серії дивитися від «1+1» на нашому сайті КіноНаХаті.

1 2 3
 

Сувенір з Одеси (2018) онлайн всі серії


загрузка...