Стріла

Серіал Стріла онлайн дивитися українською

Стріла

Назва: Стріла / Arrow
Рік: 2012-2017
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
Жанр: Бойовик, Фантастика
Режисер: Девід Наттер
Актори: Стівен Амелл, Кеті Кессіді, Колін Доннел
Тривалість: ~ 43 хв.
Мова: Українська + Російська

Короткий опис: Серіал «Стріла» – фантастичний пригодницький бойовик, дія якого заснована на коміксах про пригоди супергероя.

П’ять років тому мільярдер і плейбой Олівер Квін пропав під час аварії корабля, і всі вважали його загиблим. Однак, тепер його знайшли живим і здоровим на віддаленому острові в Тихому океані. Поверненню улюбленого сина, брата і друга раді його рідні та близькі, проте вони відчувають невловиму зміну в Олівері. А сам головний герой, між тим, не поспішає присвячувати їх у розповідь про те, якою людиною він тепер став. Запрошуємо дивитися серіал Стріла 1, 2, 3, 4, 5, 6 сезон онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Американський телесеріал заснований на коміксах про супергероя DC Comics і розповідає про небезпечні пригоди молодого хлопця-супергероя, якому прийдеться стати на захист рідного міста. Улюбленець фортуни, плейбой і моторошний бабій, Олівер Квін народився і виріс у дуже багатій родині мільярдера Роберта Квіна. Тому Олівер ніколи не знав потреби у чомусь і звик до шикарного життя без проблем. Але корабельна аварія назавжди змінило його життя. Поки всі рідні і близькі вважали його загиблим, сам Олівер виживав на одному з островів у Тихому океані довгі п’ять років. Через роки він повертається у рідний Старлінґ-Сіті, де продовжує прикидатися все тим же безрозсудним плейбоєм.

Але за роки, проведені на небезпечному острові, Олівер всерйоз переоцінив своє життя. Із розбалуваного хлопчака він перетворився на сильного чоловіка, який захистив себе і близьких людей. Ці зміни зауважує мати, сестра і кращий друг, але Олівер не розкриває їм всю правду про теперішнього себе. Під покровом ночі він одягає костюм, бере лук, стріли і відправляється мстити тим, хто опинився у чорному списку його батька, тим, хто отруює місто за допомогою шантажу і страху, приносячи в нього розруху і хаос. Серіал Стріла онлайн дивитися українською 1, 2, 3, 4, 5, 6 сезон на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Серіал Стріла 1 сезон онлайн дивитися українською


 

Стріла 2 сезон онлайн дивитися (рос)


 

Стріла 3 сезон онлайн дивитися (рос)


 

Стріла 4 сезон онлайн дивитися (рос)


 

Стріла 5 сезон онлайн дивитися (рос)


 

Стріла 6 сезон онлайн дивитися (рос)


загрузка...