Співачка

Співачка онлайн

Співачка

Назва: Співачка
Рік: 2016
Сезон: 1
Жанр: Мелодрама, Драма
Актори: Олександра Епштейн, Антон Мухарський та ін.
Тривалість: ~ 45 хв.

Короткий опис: 22 серпня 2016 року на телеканалі Україна відбулася прем’єра нового українського серіалу «Співачка». Історія молодої і прекрасної дівчини Наталії з провінційного містечка. Вона сама пише і втілює в реальність свою казку.

Попри всі негаразди, що випали на її долю, дівчина долає їх на шляху до успіху, до популярності. Чи стане дівчина знаменитою оперною співачкою чи життєві обставини і заздрість ворогів завадять їй? Запрошуємо дивитися український серіал Співачка онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
У центрі сюжету багатосерійного серіалу лежить цікава історія молодої і прекрасної дівчини Наталії, на долю якої випали нелегкі випробування. Усі інтриги, які будуть виникати в житті головної героїні, будуть пов’язані з класичною музикою, адже вона є співачкою. У неї попереду не тільки приголомшлива кар’єра, а й ціле життя з неймовірними відкриттями і цікавими історіями.

Події серіалу показують усю складну дорогу Наталії з самого початку – з її першого кроку в музичному мистецтві. Поступово вона буде проходити дуже довгий шлях від простої співачки до народної улюблениці, але їй доведеться зустрітися на своєму шляху з дуже складними ситуаціями. Ці негаразди могли зламати головну героїню, якби не її воля до мрії, адже вона зробить все що завгодно заради свого заповітного бажання. На її шляху будуть не тільки перешкоди, але й друзі, які допоможуть ці перешкоди подолати, а також на неї чекає справжнє жіноче щастя. Запрошуємо дивитися серіал Співачка онлайн всі серії (2016) 1, 2, 3, 4, 5 серія на нашому сайті.

1 2 3
 

Співачка онлайн


 

Співачка і султан онлайн


загрузка...