Спецзагін “Кобра 11”: Дорожня поліція

Спецзагін "Кобра 11": Дорожня поліція онлайн

Спецзагін “Кобра 11”: Дорожня поліція

Назва: Спецзагін “Кобра 11”: Дорожня поліція / Alarm für Cobra 11 – Die Autobahnpolizei
Рік: 2005-2006
Сезон: 17, 18, 19, 20
Жанр: Бойовик, Детектив
Режисер: Аренд Агте та ін.
Актори: Ердоґан Аталай, Рене Штайнке
Тривалість: ~ 45 хв.
Мова: Українська

Короткий опис: «Спецзагін “Кобра 11”: Дорожня поліція» – це захопливий серіал про нелегкі будні дорожніх поліцейських, який з 1996 року користується великою популярністю серед телеглядачів. Страшні аварії, стрімкі і ризиковані погоні, таємничі злочини – усе це робить серіал гостросюжетним. Але разом з тим – і гумор, який ще більше приковує увагу глядачів.

Дорожньо-транспортна поліція Кельна і її повсякденна робота – це основа сюжету. Головні герої – напарники Земір Ґеркан і Том Краніх – входять до спеціальному загону “Кобра 11”. Хлопці цього загону добре знають свою роботу, мають великий досвід і професійні навички. Їм вже не один раз доводилося рятувати людські життя в особливо складних і, здавалося б, безвихідних ситуаціях. Життя цих хлопців постійно пов’язана з ризиком і небезпекою для життя. Але таке їхнє покликання і їхнє життя. Запрошуємо дивитися Спецзагін “Кобра 11”: Дорожня поліція онлайн всі сезони на нашому сайті.

Повний опис
Там, де вулицями промишляє злочинність і трапляються транспортні пригоди, за справу береться спецзагін “Кобра 11”. Вони професіонали своєї справи і є справжньою загрозою для тих, хто вирішив порушити закон. Їхня робота – розслідувати кримінальні дорожні пригоди. Сутички з озброєними викрадачами, контрабандистами, наркодилерами та іншими “поганими хлопцями”, погоні на надвисоких швидкостях, аварії та зіткнення – такі суворі будні дорожньої поліції.

Головним героям не раз доводиться рятувати людські життя і шукати вихід із, здавалося б, безнадійних ситуацій. А іноді потрібно неабияк постаратися, щоб взяти верх над бандитами. Безстрашні хлопці впевнені, що винних наздожене покарання, адже зброя, відвага і кмітливість завжди готові до бою. Поліцейські машини спецзагону вдень і вночі і в будь-яку погоду на варті. Саме вони відповідають за безпеку на дорозі. Серіал Спецзагін “Кобра 11”: Дорожня поліція онлайн українською дивитися всі серії та сезони на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Спецзагін “Кобра 11” 17 сезон онлайн українською


 

Спецзагін “Кобра 11” 18 сезон онлайн українською


 

Спецзагін “Кобра 11” 19 сезон онлайн українською


 

Спецзагін “Кобра 11” 20 сезон онлайн українською


загрузка...