Щасливі разом

Щасливі разом онлайн

Щасливі разом

Назва: Щасливі разом / Счастливы вместе
Рік: 2006-2013
Сезон: 1-6
Жанр: Комедія
Актори: Віктор Лоґінов, Наталья Бочкарьова, Дар’я Саґалова, Алєксандр Якін
Тривалість: ~ 25 хв.
Мова: Російська

Короткий опис: Серіал «Щасливі Разом» – російський комедійний телесеріал, ремейк на відомий американський серіал «Одружені з дітьми» (Married … with children). Прем’єра серіалу відбулася 8 травня 2006 року на каналі «ТНТ». Комедійний телесеріал номінувався на кінонагороду «MTV-Росія» і премію «Тефі».

У центрі сюжету – звичайна російська Єкатеринбурзька сім’я Букіних (батько – Генадій, мати – Дар’я, донька – Свєта, син – Роман і сімейний улюбленець – собака по кличці Барон). Кожна нова серія розповідає про життєві негаразди, з якими з гідністю справляються головні герої, при цьому неабияк розвеселяючи глядачів. Запрошуємо дивитися Щасливі разом онлайн всі нові серії на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Серіал знімався протягом семи років, але жодного разу не дав розслабитися від постійного комічної напруги. Батько сімейства Ґєна Букін усе своє життя працює продавцем в магазині жіночого взуття, він любить дивитися телевізор і будувати плани до неба, яким не судилося збутися. У школі він був популярним хлопцем, завдяки стрімкій футбольній кар’єрі. Від дівчат не було відбою, але він віддав своє серце – Даші, яка згодом стала його дружиною.

Даша навіть не намагалася знайти роботу, вона просиджує цілий день біля телевізора, фарбується, робить манікюр, загалом, займається улюбленими жіночими забавами та чекає, коли Ґєна повернеться з роботи і принесе хоч якихось грошей.

Свєта – старша донька, справжня блондинка і все що її цікавить – це залицяльники і нові речі. Син Ромка ніяк не може знайти собі дівчину для першого сексуального досвіду. Плюс у серіалі присутні сусіди Лєна і Толя Полєно. Вони постійно втілюють свої вульгарні фантазії в життя і забігають в гості до Букіних, щоб розважитися і взяти участь у спектаклях, які постійно відбуваються.

Оскільки працює тільки глава сім’ї, Букіни не купаються в грошах і часто лягають спати голодними, але як тільки вони провертають чергову аферу або отримують спадок, сімейство профукує капітал з ненормальною швидкістю. Серіал Щасливі разом онлайн смотреть (дивитися) всі нові серії, 1, 2, 3, 4, 5, 6 сезон на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Щасливі разом 1, 2, 3, 4, 5, 6 сезон онлайн


загрузка...