Шанс

Шанс онлайн українською

Шанс

Назва: Шанс / Chance
Рік: 2016-2017
Сезон: 1 | 2
Жанр: Трилер
Режисер: Леонард Абрахамсон
Актори: Г’ю Лорі, Сел Лопес та ін.
Тривалість: ~ 45 хв.
Мова: Українська (UAteam)

Короткий опис: Крім своєї звичайної практики психоаналітика доктор Елдон Ченс працює судовим експертом, який дає рекомендації якої міри відповідальності або підтримки підлягають злочинці і жертви, що проявляють психічні відхилення.

Справа Жаклін Блекстон не видається доктору складною – жінка страждає від нападків чоловіка-тирана і ховається від його деспотії за роздвоєнням особистості. Однак кілька пригод повертають Ченс до випадку Блекстон, доктор навіть встигає ближче познайомитися і з жертвою, і з її суворим чоловіком, службовцем у поліції. Психоаналітик проймається симпатією до пацієнтки, але допомогти їй не так просто – зв’язку чоловіка Жаклін в поліції дозволяють тому діяти практично безкарно. Доктор шукає способи домогтися справедливості в обхід системи, але сам потрапляє в пастку ілюзій і психопатії. Запрошуємо дивитися серіал Шанс онлайн 1, 2 сезон на нашому сайті.

Повний опис
Елдона Ченс – практикуючий психоаналітик. Доктор вже багато років працює з людьми, які страждають різними психічними розладами. І як справжній професіонал допомагає своїм пацієнтам переживати важкі часи.

У самого ж доктора Ченса дуже непростий період в житті, адже він розлучається зі своєю дружиною, повинен виплачувати подвійну іпотеку і знаходити час на свою доньку, для якої потрібно знайти ще й гарну школу. Незважаючи на всі сімейні та фінансові проблеми, герой щосили намагається тримати своє особисте життя подалі від роботи.

Одного разу на прийом до головного героя приходить нова пацієнтка на ім’я Жаклін Блекстоун. Вона розлучилася з чоловіком Реймондом, який частенько її бив, і після одного з побоїв у неї з’явилася друга особистість. Ця особистість постійно повертається до колишнього чоловіка, і їй необхідна термінова допомога. Доктор Ченс направляє дівчину до своєї давньої подруги Сюзанні Сімпс, яка вже багато років працює психологом і обов’язково допоможе їй вирішити всі проблеми.

Незабаром Ченс дізнається про чергове побиття Жаклін і вирішує сам розібратися в ситуації. Але складність полягає в тому, що її колишній чоловік Реймонд є детективом поліції з відділу розслідування вбивств і має хороші зв’язки. До того ж, швидше за все, він причетний до вбивства колишнього психолога Жаклін, а значить, він дуже небезпечний і непередбачуваний. Не придумавши нічого кращого, Елдон звертається за допомогою до свого знайомого – неадекватного здорованя на ім’я Ді. Серіал Шанс онлайн українською дивитися всі серії та сезони на нашому інтернет-кінотеатрі. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 серія 2 сезон на нашому сайті.

1 2 3
 

Шанс 1 сезон онлайн українською


 

Шанс 2 сезон онлайн українською


загрузка...