Село на мільйон

Село на мільйон онлайн дивитись

Село на мільйон

Назва: Село на мільйон
Сезон: 1 | 2
Рік: 2016-2017
Жанр: Комедія
Актори: Дмитро Сова, Анна Кошмал та ін.
Тривалість: ~ 50 хв.

Короткий опис: «Село на мільйон» – новий комедійний серіал телеканалу «1+1», який є українською адаптацією хорватського фільму «Kud Puklo Da Puklo». Тематикою комедія нагадує попередній проект ТБ-каналу «Останній москаль» – молодь переїжджає до села, де на неї чекають ой які випробування.

За сюжетом, дідусь залишив своїм онукам спадщину в розмірі одного мільйона євро. Щоб його отримати двом братам і сестрі – Тимур, Коля і Катя, за заповітом потрібно переїхати зі своїх міст до села на західній Україні. Отже, трьом кузенам нікуди подітися, окрім як виконати заповіт покійного дідуся. З одного боку молодь вабить багате майбутнє, а з іншого боку – вони ніяк не можуть ужитися один з одним.

Головні герої мають рік прожити в селі, до того ж більше ніж на добу не можуть покинути межі цього села – такі умови отримання спадщини. Якщо вони не виконають всі умови заповіту, то ці гроші перейдуть на благо села, під чуйну руку голови – Івана. Таким чином, конкурент сільського голови вирішує вести активну передвиборчу кампанію, щоб отримати легкі гроші. Запрошуємо дивитися серіал Село на мільйон онлайн 1, 2 сезон на нашому інтернет-кінотеатрі.

Повний опис
Іноді так хочеться, щоб одного дня повідомили, що тобі дісталася спадщина у розмірі кругленької суми від померлого далекого родича. І якщо хтось лише про таке мріє, то головна героїня Катя вже відноситься до числа таких щасливчиків – нещодавно вона дізналася, що їй дідусь залишив велику спадщину. Правда, знаходиться вона в селі.Катя одразу їде з великого гамірного Львова з усіма зручностями в невелике забуте богом село. Вона хоче ближче побачити той спадок, який оцінюється аж в мільйон євро. Однак, попереду на неї чекають безліч сюрпризів і несподіванок.

Першою з несподіванок було те, що на спадок претендують і її кузени – двоюрідні брати Микола і Тимур. Незважаючи на те, що хлопці є цілком зрілими, поводяться вони, як маленькі діти. Коля і Тимур теж живуть у великих містах і теж приїхали в село, щоб стати спадкоємцями мільйона. Проте молодь дізнається умови, за яких спадок перейде до рук онуків, – усі вони на рік повинні забути про міське життя і переїхати в село, з якого не мають права виїжджати більш ніж на 24 години. Хто порушить цю умову – буде виключений зі спадщини. Так почалася боротьба за гроші. А героям доведеться дуже нелегко, адже тут немає інтернету, туалет в лісі, а душ на вулиці. Запрошуємо дивитися Село на мільйон онлайн всі серії + 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 серія на сайті КіноНаХаті.

1 2 3
 

Село на мільйон 1 сезон онлайн дивитися


 

Село на мільйон 2 сезон онлайн дивитися


загрузка...