Рим

Рим онлайн українською

Рим

Назва: Рим / Rome
Рік: 2005-2007
Сезон: 1 | 2
Жанр: Історичний, Драма
Режисер: Майкл Ептід
Актори: Кевін МакКідд, Рей Стівенсон, Поллі Вокер та ін.
Тривалість: ~ 00:55:00
Мова: Українська

Короткий опис: Серіал «Рим» – історична драма, знята спільними зусиллями США і Великобританією. Телесеріал складається з 1-го та 2-го сезону.

Древній Рим. 52 рік до н.е. Після тривалої 8-річної війни, завоювавши Галію, геніальний полководець, Гай Юлій Цезар, повертається в Рим. Замість підтримки і похвали влади і близьких, великого Цезаря звинувачують у пограбуваннях, жадібності, численних вбивствах і розбоях. Запрошуємо дивитися серіал Рим онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
52 рік до нашої ери. Генерал Римського війська Гай Юлій Цезар повертається до Риму після восьмирічної війни проти Галії. Він скучив за домом, як і його солдати, які вірно і віддано билися пліч-о-пліч проти варварів. Але чим ближче підходять легіони до рідного Риму, тим більше загострюється атмосфера в сенаті. За час відсутності імператора в державі відбулися великі зміни, які зіграли на руку багатьом політикам, а розлучатися з налагодженим і дуже комфортним життям вони не хочуть, що призводить до початку громадянської війни в республіці.

Мимоволі у політичні ігри впливових політиків виявляється залучені легіонери Люцій Варіній і Тит Пуло, життя яких починають стрімко змінюватися. Світ пороку, заздрості, злоби, у якому є місце зраді, лицемірству і жорстокої помсти, все більше починає огортати Люція і Тита. Серіал Рим онлайн українською 1, 2 сезон дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Рим 1 сезон онлайн українською


 

Рим 2 сезон онлайн українською


загрузка...