Рим

Рим онлайн українською

Рим

Назва: Рим / Rome
Рік: 2005-2007
Сезон: 1, 2
Жанр: Історичний, Драма
Режисер: Майкл Ептід
Актори: Кевін МакКідд, Рей Стівенсон, Поллі Вокер та ін.
Тривалість: ~ 00:55:00
Мова: Українська

Короткий опис: Серіал «Рим» – історична драма, знята спільними зусиллями США і Великобританією. Телесеріал складається з 1-го та 2-го сезону.

Древній Рим. 52 рік до н.е. Після тривалої 8-річної війни, завоювавши Галію, геніальний полководець, Гай Юлій Цезар, повертається в Рим. Замість підтримки і похвали влади і близьких, великого Цезаря звинувачують у пограбуваннях, жадібності, численних вбивствах і розбоях. Запрошуємо на перегляд серіалу Рим онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: 52 рік до нашої ери. Генерал Римського війська Гай Юлій Цезар повертається до Риму після восьмирічної війни проти Галії. Він скучив за домом, як і його солдати, які вірно і віддано билися пліч-о-пліч проти варварів. Але чим ближче підходять легіони до рідного Риму, тим більше загострюється атмосфера в сенаті. За час відсутності імператора в державі відбулися великі зміни, які зіграли на руку багатьом політикам, а розлучатися з налагодженим і дуже комфортним життям вони не хочуть, що призводить до початку громадянської війни в республіці.

Мимоволі у політичні ігри впливових політиків виявляється залучені легіонери Люцій Варіній і Тит Пуло, життя яких починають стрімко змінюватися. Світ пороку, заздрості, злоби, у якому є місце зраді, лицемірству і жорстокої помсти, все більше починає огортати Люція і Тита. Серіал Рим онлайн українською 1, 2 сезон можна подивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Рим 1 сезон онлайн українською


 

Рим 2 сезон онлайн українською


загрузка...

ПоганоМожна й кращеНепоганоДостойноРекомендую
Loading...