Пригоди Мерліна

Пригоди Мерліна онлайн

Пригоди Мерліна

Назва: Пригоди Мерліна / Merlin
Рік: 2008-2012
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4 | 5
Жанр: Фентезі, Пригоди
Режисер: Джуліан Джонс та ін.
Актори: Колін Морґан, Бредлі Джеймс
Тривалість: ~ 45 хв.

Короткий опис: Серіал «Мерлін», ще одна кінокартина про життя великого мага Мерліна, який жив за легендою в 5 столітті в Англії. Також користуються популярністю інші кінострічки про великого чарівника: «Мерлін – перший лицар» і «Мерлін і книга чудовиськ».

Сюжет серіалу розповідає про дружбу двох великих людей – молодого чарівника Мерліна і принца Артура, який згодом став королем Камелота. Зустрівшись у юному віці, Мерлін і Артур швидко розуміють, що їхні долі пов’язані одна з одною – без допомоги Мерліна Артуру не стати королем, а Мерлін не зможе розвинути свою могутність, не маючи покровителя друга-короля. Але це все буде пізніше, а зараз їм необхідно вирішувати поточні проблеми, адже кругом так багато ворогів. Запрошуємо дивитися Пригоди Мерліна онлайн всі сезони та серії на нашому сайті.

Повний опис
Далеко не всі маги вміють правильно поводитися зі своєю силою. Багатьох вона розбещує, через що власники стають на шлях зла і руйнування. Камелот, відчувши вплив злих чарівників, занурився в хаос, який міг зупинити лише сильний лідер і воїн. На його місці опинився Утер Пендраґон, якому вдалося відвоювати королівство, прийти до влади і знищити ворога.

Магія була оголошена незаконною. Усі люди, які були хоча б запідозрені в практиці чарівництва повинні бути страчені, в незалежності від того, чи є маг чоловіком, жінкою або дитиною. Не вдалося втекти і одним з найдавніших магічних істот – великим драконам. Усі дракони були вбиті, і лише одного, Утер – новий король, полонив в печері, що знаходиться прямо під Камелотом.

До королівства приїжджає Мерлін – молодий маг, якому приходиться приховувати свою силу. На прохання матері він залишається жити у Ґаюса – придворного лікаря. Він знає про таємниці молодого мага, і Ґаюс повинен знайти його вмінню застосування.

Незабаром Мерлін уплутується в бійку з Артуром – майбутнім королем і сином Утера Пендраґона. За це він потрапляє до в’язниці, де чує дивний поклик в голові. Після виходу з в’язниці, поклик продовжував його переслідувати по ночах, і він наважується спуститися в підземелля, куди кликав його голос. Це був голос дракона, який, зустрівшись з Мерліном в темниці, назвав його головне призначення в житті – допомагати Артуру і рятувати його навіть ціною власного життя. Серіал Пригоди Мерліна онлайн українською дивитися всі серії 1, 2, 3, 4, 5 сезон на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Пригоди Мерліна 1 сезон онлайн українською


 

Пригоди Мерліна 2 сезон онлайн


 

Пригоди Мерліна 3 сезон онлайн


 

Пригоди Мерліна 4 сезон онлайн


 

Пригоди Мерліна 5 сезон онлайн українською


загрузка...