Подорож до центру душі

Подорож до центру душі онлайн дивитися всі серії

Подорож до центру душі

Назва: Подорож до центру душі
Рік: 2018
Сезон: 1
Жанр: Мелодрама
Актори: Марія Баєва, Анастасія Іванова
Тривалість: ~ 45 хв.

Опис: Український серіал «Подорож до центру душі» – це мелодраматична сага про дівчат, чиї долі абсолютно різні. Віра і Рита стали кращими подругами, здавалося б, на все життя, під час розпаду СРСР.

Однак із кращих подруг вони перетворилися на небезпечних і злих ворогів. Віра – підступна дівчина, яка вирішила прибрати до своїх рук нареченого Рити, але і це ще не все. Вона вирішила не обмежуватися її другою половинкою, а й захотіла до того ж грошей. Що підштовхнуло її на такий крок?

Риті набридло все, і вона готова почати нове життя. І доля надає унікальний шанс не тільки їй, але і Вірі. Однак старі образи і гріхи не дозволяють дівчині забути про минуле і рухатися далі. Вона все також продовжує ненавидіти Риту і те, як щасливо вона жила і живе. Чи зможуть подруги знайти компроміс? Чи знайде в собі сили Віра, щоб протягнути білий прапор Риті? І кому дістанеться наречений Рити? Український серіал Подорож до центру душі онлайн смотреть всі серії 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 серія 2018 року на нашому сайті КіноНаХаті.

1 2 3
 

Серіал Подорож до центру душі всі серії онлайн


загрузка...