Подаруй мені неділю

Подаруй мені неділю онлайн

Подаруй мені неділю

Назва: Подаруй мені неділю / Подари мне воскресенье
Рік: 2012
Сезон: 1
Жанр: Мелодрама
Актори: Катерина Кузнєцова, Іван Жидков
Тривалість: ~ 45 хв.

Короткий опис: У невеликому селі юний лікар зі столиці Андрій знайомиться з чудовою і недосвідчений дівчиною, художницею Лізою. Він дуже дивується, коли дівчина показує йому його портрет, який вона написала півроку тому. Ліза впевнена в тому, що доля подарувала їй любов. Надто пізно вона дізнається, що Андрій посперечався зі своїм товаришем, і об’єкт суперечки – вона. Запрошуємо дивитися український серіал Подаруй мені неділю онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Андрій працює лікарем в столиці. Він молодий красивий і цікавий хлопець. Одного разу він з другом поїхав відпочивати в невелике село. Саме тут в сільській місцевості він познайомився з чудовою дівчиною. Ліза художниця, ще рік тому вона намалювала портрет хлопця і ним виявився Андрій. Дівчина впевнена, що його послала їй доля і він теж полюбить її так як і вона його.

Андрій і Ліза разом чудово провели час, і дівчина навіть не підозрює, як насправді до неї ставиться хлопець. Він не відчуває до Лізи нічого, а закрутив цей роман тільки через те, що побився об заклад на неї з одним товаришем. Дівчина з часом все дізнається. Чим закінчиться ця історія про нерозділене кохання і підлий обман? Запрошуємо дивитися серіал Подаруй мені неділю онлайн всі серії на нашому сайті.

1 2 3
 

Подаруй мені неділю онлайн


загрузка...