Під куполом

Під куполом онлайн

Під куполом

Назва: Під куполом / Under the Dome
Рік: 2013-2015
Сезон: 1 | 2 | 3
Жанр: Фантастика, Трилер, Драма
Режисер: Джек Бендер та ін.
Актори: Майк Вогел, Колін Форд, Александр Кох та ін.
Тривалість: ~ 00:45:00

Короткий опис: Місто Честер Мілз, штат Мен, звичайний день, який не віщував нічого лихого – раптом на місто опускається невидимий гострий як лезо купол. Цей бар’єр призводить до катастроф – розбивається літак; автівки потрапляються в аварії; жителі міста не можуть повернутися додому до сімей.

Дейл Барбара, у минулому – солдат, який воював в Іраку, а тепер – кухар, опиняється в одній компанії разом з кількома активними жителями міста: власницею місцевої газети, помічником лікаря і трьома хоробрими дітьми. Цим героям протистоїть Джим Ренні, місцевий політик, який піде на все, аби утримати в руках владу, а також його син, у минулому якого ховається жахлива таємниця. І все ж найголовнішим їхнім ворогом є ​​Купол. Запрошуємо дивитися телесеріал Під куполом онлайн 1, 2, 3 сезон всі серії на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Життя в невеликому містечку Мілз протікає розмірено і тихо, але таке життя триває рівно до того моменту, поки місто не починає оточувати силове поле. Таким чином, шляхи в’їзду і виїзду з міста виявляються перекриті.На тлі цих подій у жителів містечка починається паніка. Чому купол навис над містом? Що це – наслідок дій уряду чи втручання вищих сил? Запаси їжі в місті швидко закінчуються, плюс до всього в містечку відбувається переділ влади. Мародерство і вбивства стають звичною справою.

Головні герої – відчайдушні, жорсткі, вольові люди, які не бажають миритися з встановленим порядком та нечесною грою політика Джима Ренні. Як силовий бар’єр вплине на звичний спосіб життя людей? Яка справжня сутність кожного мешканця? Серіал Під куполом онлайн українською всі серії та сезони дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Під куполом 1 сезон онлайн українською


 

Під куполом 2 сезон онлайн українською


 

Під куполом 3 сезон онлайн українською


загрузка...