Останнє Королівство

Серіал Останнє Королівство 1, 2 сезон онлайн дивитися

Останнє Королівство

Назва: Останнє Королівство / The Last Kingdom
Рік: 2015-2017
Сезон: 1 | 2
Жанр: Історичний, Бойовик
Режисер: Пітер Гоар та ін.
Актори: Александер Дреймон, Єн Гарт, Дейвід Доусон
Тривалість: ~ 01:00:00
Мова: Українська

Короткий опис: Історичний серіал «Останнє Королівство» розповідає про те, як англійці та данці (вікінги) зіткнулися в жорсткій боротьбі. Головний герой – Утред – хлопець, якого виховали вікінги, хоча у його жилах тече англійська кров. Утред опиняється у числі армії вікінгів, основна мета яких – виступити проти британського короля.

Таємниця походження Утреда незабаром стає відома, що стає справжнім потрясінням для молодого воїна. Тепер прийдеться зробити нелегкий вибір. Запрошуємо дивитися Останнє Королівство 1, 2 сезон онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Події у серіалі відбуваються у IX столітті (872 рік). Для Англії цей непростий час: велика частина держави знаходиться під владою вікінгів. Єдині, хто протистоїть їм – королівство Вессекс, яким мудро править Альфред Великий.

У центрі розповіді доля Утреда. Син саксонського дворянина, вкрадений і вихований вікінгами, відданий сім’ї, але і піти проти рідної країни не може. Яким же буде його вибір?

Творці не стали робити ставку лише на захопливі батальні епізоди. У своєму творінні вони зачіпають вічні моральні та етичні питання, які не підвладні часу. Серіал Останнє Королівство 1, 2 сезон онлайн українською дивитися всі серії на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Останнє Королівство 1 сезон онлайн українською


 

Останнє Королівство 2 сезон онлайн українською


загрузка...