Одного разу в Одесі

Одного разу в Одесі онлайн

Одного разу в Одесі

Назва: Одного разу в Одесі
Сезон: 1 | 2
Рік: 2016
Жанр: Комедія
Актори: Сергій Середа, Олександр Станкевич, Анастасія Кочетова (MamaRika)
Тривалість: ~ 25 хв.

Короткий опис: «Одного разу в Одесі» – веселий комедійний серіал розповість про четвірку товаришів-одеситів. Льова, Гриша, Шура і Костя вже кілька років живуть в одній комунальній квартирі. Ну а чого дивуватися? Адже вони в Одесі. Довгі роки вони були нерозлучними друзями, які стояли один за одного горою. Але останнім часом у їхній дружній компанії стався розрив. А все через кого? Правильно! Все через дівчину.

Юля зовсім неощдавно приїхала в Одесу з провінційного містечка. Вона хоче вступити до університету, але поки у неї немає можливості проживати в гуртожитку. Саме тому вона на перших порах вирішила зняти кімнату в комуналці. Як ви вже здогадалися, сусідами Юлі стали все ті ж горезвісні друзі-одесити. Одного разу зіткнувшись з Юлею на кухні, вони всі в один момент шалено в неї закохалися. Але з ким же буде провінційна принцеса? Це залежить тільки від хлопців, адже вони вже почали діяти. Запрошуємо дивитися серіал Одного разу в Одесі онлайн на нашому інтернет-кінотеатрі КіноНаХаті. Тут можна знайти всі + нові серії 2016, сезони, а також новий 2 сезон.

Повний опис
Четверо друзів-одеситів разом живуть під дахом однієї комунальної квартири. Гриша, Лев, Шура і Костя навіть непогано ладять, але тільки до того часу, поки в цю веселу компанію не влилася чарівна дівчина на ім’я Юля. Юна дівчина прибула до Одеси з іншого містечка. Вона хоче успішно вступити в місцевий університет, щоб в майбутньому отримати гідну спеціальність і налагодити своє життя.

Юля стає причиною маси курйозних ситуацій, які трапляються у житті основних персонажів даної комунальної житлової площі. Хлопці починають розуміти, що кожен з них не проти віддатися полум’яній пристрасті обіймів нової сусідки. Тільки кого ж вибере ця красуня?

Справлятися з усіма труднощами життя в комунальній квартирі хлопці звикли з гумором. Їхній неспокійний світ терпить масу змін, але що ж, можна змиритися з усім, коли разом з тобою живе прекрасна незнайомка, готова піти на багато що, лише б Одеса-мама була здобута. Кожен з компанії хлопців хоче домогтися уваги Юлі, а ось дівчина навпаки захоплена навчанням, а до почуттів їй немає діла. Запрошуємо дивитися телесеріал Одного разу в Одесі онлайн нові серії 2016 на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Одного разу в Одесі 1 сезон онлайн (2016)


 

Одного разу в Одесі 2 сезон онлайн (2016)


загрузка...