Одного разу під Полтавою

Одного разу під Полтавою онлайн дивитися постер

Одного разу під Полтавою

Назва: Одного разу під Полтавою
Сезон: 1 | 2 | 3
Рік: 2014-2016
Жанр: Комедія
Актори: Ірина Сопонару, Олександр Данильченко, Юрій Ткач, Віктор Гевко та ін.
Тривалість: ~ 26 хв.

Короткий опис: «Одного разу під Полтавою» – новий комедійний серіал телеканалу «ТЕТ», своєрідне продовження (як кажуть, спін-офф – відгалуження) популярного скетчкому «Країна У».

Іскрометний гумор і яскраві характери головних героїв Яринки, Юри, Кума і їхнього однокласника-дільничного з мальовничого села на Полтавщині давно вже припали до душі глядачеві. Тепер у новому серіалі до них приєдналися і нові персонажі – сивочолий дід Петро і ефектна продавчиня сільмагу Віра. Запрошуємо дивитися серіал Одного разу під Полтавою онлайн на нашому інтернет-кінотеатрі КіноНаХаті. Тут можна знайти всі + нові серії 2016, сезони, а також новий 3 сезон.

Повний опис
Телесеріал є новим комедійним проектом від телеканалу «ТЕТ», який не перестає нас радувати такого роду скетчами. Сюжетна лінія розповідає про жителів одного села, що знаходиться під Полтавою. Кожен персонаж колоритний, насичений і привабливий для глядача.

Юрчик, Яринка, Кум і Дільничний розважатимуть нас неабияк, адже давно вже не було на ТБ чого-небудь про живе українське село з притаманними персонажами. Кожен новий випуск – нова комедійна історія, яка не залишить глядача байдужим. Запрошуємо дивитися телесеріал Одного разу під Полтавою онлайн нові серії 2016 та скачать торрент на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Одного разу під Полтавою 1 сезон онлайн (2014)


 

Одного разу під Полтавою 2 сезон онлайн (2015)


Скачати серіал Одного разу під Полтавою 2 сезон торрент: .avi (7.41 GB, torrent, Ukr)
 

Одного разу під Полтавою 3 сезон онлайн (2016)


загрузка...